Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Moja szkoła w obiektywie 2009
Wpisany przez Administrator
piątek, 01 maja 2009 10:40

V FOTO - KONKURS "Moja szkoła w obiektywie"


W kwietniu 2009 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w V FOTO - KONKURSIE "Moja szkoła w obiektywie". Celem konkursu było m.in. utrwalenie w formie fotografii pięknych miejsc wokół szkoły, rozwijanie fascynacji młodzieży fotografią, promocja szkoły, wykształcenie umiejętności obserwacji najciekawszych zjawisk i miejsc. Na konkurs zostało wysłanych 12 prac fotograficznych wykonanych podczas zajęć koła polonistycznego przez następujące uczennice: Małgorzatę Kucharczyk, Monikę Słotwińską, Karolinę Kozak, Katarzynę Żeżułę, Agnieszkę Wójcik.

 

Komisja powołana przez organizatora konkursu ( Rectus - WOC Sp.z o.o.) wytypowała 10 najlepszych prac spośród 231 nadesłanych. Wśród nich znalazło się zdjęcie pt.: "Dziurawa rzeczywistość szkolna", które wykonała Karolina Kozak - uczennica klasy IB gimnazjum. Wysłane na konkurs zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.

Karolinie gratulujemy!

oprac: M.S.

Boisko_zasypanych_możliwości.-Karolina KozakCzwórka_na_okrągło.-Monika SłotwińskaDziurawa_rzeczywistość_szkolna.-Karolina KozakFiolet_w_modzie_i_pogodzie.-Karolina Kozak

Indywidualistka-towarzyszka cienia. Katarzyna ŻeżułaNa schodach wiedzy. Monika SłotwińskaO szkole z pasją. Agnieszka WójcikPtaszynki. Katarzyna Żeżuła

Szkoła uskrzydla. Małgorzata KucharczykŚnieżni wagarowicze. Katarzyna ŻeżułaZmrożona szkolna miłość. Monika SłotwińskaZakamarki dociekliwych. Agnieszka Wójcik

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone