Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Etap Powiatowy VI Konkursu "Jestem Bezpieczny"
Wpisany przez Administrator
wtorek, 26 maja 2009 19:45

2009_Jestem bezpieczny - Etap powiatowy   121 maja w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się powiatowy etap konkursu wiedzy prewencyjnej: "Jestem Bezpieczny". Otwarcia konkursu dokonał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie podinsp. mgr Mariusz Gap oraz Starosta Powiatu Krasnostawskiego pan Janusz Szpak.

O miejsce na podium walczyło 10 drużyn z powiatu krasnostawskiego.  Nasze miasto reprezentowali uczniowie naszej szkoły:

Rafał Bereza IVa

Karolina Kowalska IVa

Mateusz Kawęcki Vc

Rafał Bojarczuk Vc

Wiktoria Kosałka  Via

Przemysław Franczak VIc

Zgodnie z regulaminem, zawodnicy musieli zmierzyć się w 4 konkurencjach. Były to:

1.       Prezentacja szkoły

2.       Bezpieczne hasło

3.       Plakat

4.       Test wiedzy

Poziom konkursu był wysoki. Nasi zawodnicy znakomicie poradzili sobie w każdej z konkurencji, jednak stracili potrzebne punkty przekraczając o kilka sekund surowe limity czasowe. W rezultacie jury konkursowe "karnie" odebrało drużynie aż 10 punktów. Szkoda, bo punkty te wystarczyłyby do zajęcia miejsca na podium.  Tym bardziej, że nasi uczniowie do konkurencji przygotowali się bardzo solidnie.  Zwyciężyła drużyna ze szkoły w Siedliskach. Mimo porażki, nastroje w naszej drużynie dopisywały. Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani bardzo atrakcyjnymi nagrodami pocieszenia. Sponsorzy stanęli na wysokości zadania i przyznali każdemu zawodnikowi upominek. Szczególne słowa uznania należą się Burmistrzowi Miasta, który ufundował naszej drużynie odtwarzacze mp4. Po minach nagrodzonych zawodników widać, że był to strzał w dziesiątkę. Zawodnicy obiecali sobie, że zdobyte na konkursie doświadczenie wykorzystają w przyszłym roku J i powalczą o awans do eliminacji wojewódzkich.

Po ogłoszeniu wyników, nagrody zawodnikom wręczyli przedstawiciele sponsorów. W imieniu Burmistrza Miasta Krasnegostawu, nagrodę pocieszenia dla naszej drużyny wręczył komendant Straży Miejskiej w Krasnymstawie pan Jacek Policha.

oprac: Piotr Galiński

 

2009_Jestem bezpieczny - Etap powiatowy   52009_Jestem bezpieczny - Etap powiatowy   62009_Jestem bezpieczny - Etap powiatowy   3

2009_Jestem bezpieczny - Etap powiatowy   42009_Jestem bezpieczny - Etap powiatowy   2


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone