Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Działania profilaktyczne
Ze zdrowiem za pan brat
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 04 grudnia 2008 20:16

2008 Impreza Integracyjna Ze zdrowiem za pan brat 08Dnia 3 grudnia 2008 roku w Zespole Szkół nr 4 w Krasnymstawie odbyła się impreza integracyjna pod hasłem "Ze zdrowiem za pan brat".

Wzięły w niej udział trzy klasy integracyjne z naszej szkoły, oddział integracyjny z Przedszkola nr 6  "Za żywopłotem", podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno - Terapeutycznego w Krasnymstawie oraz klasa integracyjna z Zespołu Szkół nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej.

 
ZTU 2008 - podsumowanie akcji
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 grudnia 2008 16:42

Zachowaj Trzeźwy Umysł i Żyj Normalnie.

W poniedziałek, 24 listopada, w naszej szkole odbyło się podsumowanie kampanii profilaktyczno edukacyjnej "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2008" i inauguracja kolejnej edycji programu "Żyj normalnie".

Spotkanie prowadzili Patrycja i Michał, uczniowie z klasy VIb. Na uroczystości obecni byli uczniowie klas II-VI wraz z wychowawcami. Honorowymi gośćmi byli p. Alicja Grabiec - Pełnomocnik Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy UM w Krasnymstawie oraz st. post. p. Kamil Dębski - dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

 


© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone