Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Prymusi z „Czwórki”
Wpisany przez Administrator
niedziela, 31 stycznia 2010 16:35
Spis treści
Prymusi z „Czwórki”
Stypendium Burmistrza
Stypendia i wyróżnienia Dyrektora szkoły
Zdjęcia z uroczystości
Wszystkie strony

2009_dzien_prymusa_1026 lutego 2009r. w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość. Wzięli w niej udział najlepsi uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Zaproszeni też zostali rodzice, którzy z dumą odbierali należne gratulacje. O randze imprezy świadczy obecność przedstawicieli najwyższych władz miasta, czyli Burmistrza Krasnegostawu Andrzeja Jakubca oraz Przewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw Bogusława Kalineckiego.

 

 

Dyrektor, pani Alicji Kasprzak- Żeżuła, z dumą prezentowała znaczące osiągnięcia naszych uczniów. Słowa uznania dla zdolnej młodzieży skierował również burmistrz Andrzej Jakubiec, który przybył, by wręczyć prestiżowe stypendia ufundowane przez Radę Miasta. W końcu nastąpiło to, na co wszyscy czekali, czyli rozdanie nagród i wyróżnień dla uczniów oraz „Listów Gratulacyjnych” dla ich rodziców.

Stypendium Specjalne Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie otrzymał uczeń gimnazjum Jakub Dudzic, którego średnia ocen wyniosła 5,6.


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone