Wycieczki i rajdy
DOŁĄCZ DO KRAJOZNAWCÓW. POZNAJ SWÓJ KRAJ!
sobota, 06 czerwca 2009 16:24

Pamiątkowe zdjęcie w Kazimierzu06.06.2009r. odbył się w Kazimierzu Dolnym IX ZLOT SZKOLNYCH KÓŁ KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNYCH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.

XVI Targi Turystyczne - IX 2008
środa, 01 października 2008 16:34

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie wraz z opiekunami wzięli aktywny udział w XVI Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw, które odbyły się w dniach 26-27 września w Pałacu Kultury i Nauki. Chętnych na tegoroczny wyjazd do stolicy było dwukrotnie więcej niż w latach ubiegłych.

Rajd Skierbieszów
środa, 01 października 2008 16:28

Błotnistym szlakiem

30 września 2008 roku liczna grupa młodych turystów z Zespołu Szkół nr 4 (wraz z opiekunami: p. Dorotą Szewczak, p. Dorotą Brodzik i p. Moniką Skrzypą) wyruszyła na V jesienny rajd pieszy, którego trasa przebiegała na terenie Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego. Oprócz gimnazjalistów z „Czwórki” w wycieczce brała udział grupa Szkolnego Koła PTTK z Zespołu Szkół nr 5 (z opiekunem - p. Mariuszem Korszunem) oraz uczniowie kilku krasnostawskich szkół średnich. Ogółem w rajdzie uczestniczyło ponad 250 uczniów.