Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Horror w Lublinie
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 11 maja 2009 10:43

Panel dyskusyjny

"Czy to jeszcze horror? Literatura grozy i jej pogranicza"

 

Dnia 11 maja 2009 roku członkowie koła polonistycznego wraz z opiekunem panią Moniką Skrzypą uczestniczyli w panelu dyskusyjnym na temat: "Czy to jeszcze horror? Literatura grozy i jej pogranicza" Spotkanie odbyło się w czytelni UMCS w Lublinie w ramach ogólnopolskich obchodów "Tygodnia Bibliotek".

Program obchodów Tygodnia Bibliotek 2009 obejmował różne formy imprez promujących bibliotekę uniwersytecką jako m.in. "nowoczesne centrum edukacji, informacji i kultury".

Uczniowie "Czwórki" wybrali spotkanie ze Stefanem Dardą, prozaikiem i poetą, autorem cieszącej się dużą popularnością wśród czytelników powieści fantastycznej "Dom na wyrębach". Wybór był przemyślany. Na zajęciach koła polonistycznego wspólnie realizowali projekt "Autor na żądanie" w programie Literacki Atlas Polski. Spotkanie było okazją do poznania opinii innych na temat twórczości pana Dardy, wysłuchaniem opowieści samego pisarza, nietypową lekcją literatury.

oprac: M.S.

2009_Spotkanie z p Darda_12009_Spotkanie z p Darda_22009_Spotkanie z p Darda_3

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone