Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Flagi wolności
Wpisany przez Administrator
czwartek, 04 czerwca 2009 10:44

FLAGI WOLNOŚCI, TRUSKAWKI RADOŚCI

4 czerwca 2009 roku minęło 20 lat polskiej wolności. Szkoły z całej Polski świętowały tę radosną rocznicę i włączyły się do akcji pod hasłem: "Flagi wolności, truskawki radości".

Nasza szkoła również uczestniczyła w tym ważnym wydarzeniu. W samo południe uczniowie ubrani na biało - czerwono wyszli przed budynek i uformowali żywy kształt polskiej flagi. Następnie udało się utworzyć serce i numer szkoły. Wykonano pamiątkowe fotografie, które zostały wysłane organizatorom akcji, na stronę Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zjednoczenie młodego pokolenia z przeszłością swojego kraju było wyrazem prawdziwego patriotyzmu.

M.S
2009_Flagi_12009_Flagi_22009_Flagi_3
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone