Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Twój Dar Serca dla Hospicjum
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 01 grudnia 2008 10:46

2009_hospicjum_5 W dniach 6-20 listopada nasza szkoła uczestniczyła w akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum” pod patronatem wojewody lubelskiego Henryki Strojnowskiej i lubelskiego kuratora oświaty Krzysztofa Babisza.

Celem akcji była zbiórka środków pieniężnych na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie oraz rozbudzenie wrażliwości młodzieży szkolnej na potrzeby ludzi chorych i potrzebujących wsparcia.

 

Szkolnym koordynatorem akcji została Dorota Brodzik. Młodzież klasy I b we współpracy z samorządem szkolnym zorganizowała loterię fantową oraz zbierała datki pieniężne bezpośrednio do puszki. Uzbierano 1 404, 15 zł. Za wzorowo przeprowadzoną akcję klasa Ib z wychowawcą została zaproszona do Telewizji Lublin na koncert zespołu „Małe Wu-Wu”

W lutym szkoła otrzymała od prezesa hospicjum o. Filipa Leszka Buczyńskiego dyplom w podziękowaniu za pomoc i zaangażowanie w przedsięwzięcie. Szkoła zamierza w dalszym ciągu wspierać małych pacjentów, biorąc udział w akcji, która ma charakter cykliczny.

2009_hospicjum_02009_hospicjum_12009_hospicjum_22009_hospicjum_4

2009_hospicjum_92009_hospicjum_82009_hospicjum_3

 

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone