Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wizyta w teatrze muzycznym
Wpisany przez Administrator
środa, 04 marca 2009 16:26

"Wizyta w teatrze muzycznym"

 

W środę 4 marca br. uczniowie klas: IIB, IVB, VIA, VIB wybrali się na wycieczkę do Teatru Muzycznego w Lublinie. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. "Pinokio". Dodatkową atrakcją było spotkanie z aktorem, Tomaszem Głębockim. Artysta z humorem opowiadał o sobie oraz o przygotowaniach do występów na scenie, pracy innych aktorów i pracowników teatru. Na koniec wszyscy uczestnicy wycieczki zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia na tle scenografii do sztuki. Zadowoleni wróciliśmy do Krasnegostawu. Z pewnością była to wspaniała wycieczka do krainy bajek. Te wyjątkowe przeżycia zatrzymaliśmy w niecodziennych pamiątkach i licznych zdjęciach, które dekorując nasze pracownie, przetrwają na długo.

oprac: Sylwia Szymańska

2009_Wizyta_w_Teatrze_Muzycznym_w_ Lublinie12009_Wizyta_w_Teatrze_Muzycznym_w_ Lublinie22009_Wizyta_w_Teatrze_Muzycznym_w_ Lublinie32009_Wizyta_w_Teatrze_Muzycznym_w_ Lublinie4

2009_Wizyta_w_Teatrze_Muzycznym_w_ Lublinie5

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone