Logo

Uwaga!

    Informujemy, że w związku z koniecznymi pracami aktualizacyjnymi na naszej stronie www, od 01.06.2020 ulegnie zmianie adres internetowy szkoły. Działania podyktowane są względami bezpieczeństwa, a także chęcią zapewnienia użytkownikom wygody w korzystaniu z serwisu, który jest z nami od grudnia 2008r.

Nowy adres naszej szkoły to: www.psp4.pl

 

   Wszystkie dotychczasowe, archiwalne i aktualne artykuły zostaną sukcesywnie zamieszczone na naszej nowej witrynie. Od dzisiaj zamieszczane będą tam także wszystkie nowe informacje i artykuły, a od 01.07.2020 dotychczasowa strona zostanie zamknięta. Prosimy o zaktualizowanie ewentualnych skrótów i zapamiętanych adresów w przeglądarkach internetowych.

Przepraszamy za ewentualne niedogodnosci i do zobaczenia na nowej stronie :)

 

hosting-migrationS

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone