obiady

Koszt obiadów w grudniu: 44,80 zł

Przypominamy, że obiady wydawane są za okazaniem ważnej kart obiadowej!

Uprzejmie prosimy o terminowe wpłaty.

Opłaty za obiady w bieżacym miesiącu należy wnieść najpóźniej do  10.12.2017r.

ze względu na koniec roku i konieczność rozliczenia rocznego

(cena: 2,80zł / obiad)

Prosimy o wpłaty osobiste lub na konto

(należy wpłacić dokładnie taką kwotę, jaka obowiązuje w danym miesiącu - tytuł wpłaty: opłata za obiady w miesiącu....):

nr konta:     16 8200 0008 2001 0011 5775 0007

Obiady w szkole - informacje ogólne

Zapraszamy do korzystania ze smacznych i tanich obiadów w szkolnej stołówce!

W roku szkolnym 2017/2018 dzienna stawka za obiad wynosi  2,80

Obiady wydawane są tylko w dni nauki szkolnej.

Opłaty za posiłki wnosi się za cały miesiąc z góry zazwyczaj do 15 dnia miesiąca, w którym dziecko będzie korzystało z posiłków.

Jeżeli 15 dzień miesiaca jest dniem wolnym, to wpłaty należy dokonać wcześniej.

Prosimy o wpłaty osobiste lub na konto (dokładna kwota):

16 8200 0008 2001 0011 5775 0007

W przypadku nieobecności dziecka w szkole, należność za obiady pomniejsza się odpowiednio o ilość opuszczonych dni (po uprzednim zgłoszeniu przez rodzica – telefonicznym lub osobiście)

obiad

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ
wtorek, 12 września 2017 11:02

REGULAMIN STOŁÓWKI

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4

im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

1. Stołówka jest miejscem spożywania posiłków przygotowanych przez kuchnię szkolną dla uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły.
  2. Obiady wydawane są w godzinach: 1130-1330
  3. Podczas wydawania obiadów w stołówce mogą przebywać wyłącznie osoby spożywające posiłek.
  4. W stołówce należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa związanych ze spożywaniem posiłków.
  5. Obiady wydaje się na podstawie i za okazaniem imiennej karty obiadowej.
  6. Przed okienkiem, w którym wydaje się obiady, obowiązuje kolejka w jednym szeregu.
  7. Podczas spożywania obiadu nie należy prowadzić głośnych rozmów, biegać po sali lub prezentować innych niestosownych zachowań.
  8. Po spożytym posiłku naczynia i sztućce należy odstawić do wyznaczonego okienka.
  9. Z obiadów korzysta tylko osoba, która ma opłacone posiłki.
  10. 10.Opłaty z tytułu kosztów żywienia należy wnosić w wyznaczonych terminach.
  11. W przypadku planowanej nieobecności w szkole należy wcześniej zgłosić ten fakt osobiście lub telefonicznie.
  12. W stołówce wywieszony jest jadłospis na dany tydzień.
  13. Wszyscy korzystający ze stołówki szkolnej powinni dbać o ład i porządek na niej.
  14. Osoby nie przestrzegające regulaminu mogą zostać pozbawione prawa do korzystania z obiadów.