Informacja dotycząca korzystania z dziennika elektronicznego
środa, 15 października 2014 12:10

Szanowni Państwo Rodzice.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie informuje, że został przywrócony pełny dostęp do dziennika elektronicznego w dniu 14.10.2014 r.  Mogą już Państwo swobodnie, korzystając z dotychczasowych loginów, uzyskać informację o ocenach cząstkowych i obecnościach dziecka.
    Chwilowy brak dostępu do e-dziennika był spowodowany zmianami organizacyjnymi pomiędzy firmą Dreamtec Sp. z o. o.  a  P.H.U ROOB-SOFT.

Jako rekompensatę za utrudnienia, w bieżącym roku szkolnym 2014/15, wszystkim Rodzicom firma włącza BEZPŁATNIE usługę powiadamiania na E-MAIL w ilości 200 raportów o wartości 17,80 zł/1os. Aby skorzystać z funkcjonalności należy na koncie Rodzica wejść w zakładkę POWIADOMIENIA  oraz skonfigurować dane w zakresie adresu e-mail na jaki ma przychodzić raport, a następnie skonfigurować usługę (wybrać zakres informacji, oraz orientacyjną godzinę dostarczania raportu).

W imieniu obu firm przepraszamy za utrudnienia.