Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Informacja dotycząca korzystania z dziennika elektronicznego
Wpisany przez Administrator
środa, 15 października 2014 12:10

    

     Szanowni Państwo Rodzice.


    Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie informuje, że został przywrócony pełny dostęp do dziennika elektronicznego w dniu 14.10.2014 r.  Mogą już Państwo swobodnie, korzystając z dotychczasowych loginów, uzyskać informację o ocenach cząstkowych i obecnościach dziecka.
    Chwilowy brak dostępu do e-dziennika był spowodowany zmianami organizacyjnymi pomiędzy firmą Dreamtec Sp. z o. o.  a  P.H.U ROOB-SOFT.

    Jako rekompensatę za utrudnienia, w bieżącym roku szkolnym 2014/15, wszystkim Rodzicom firma włącza BEZPŁATNIE usługę powiadamiania na E-MAIL w ilości 200 raportów o wartości 17,80 zł/1os. Aby skorzystać z funkcjonalności należy na koncie Rodzica wejść w zakładkę POWIADOMIENIA  oraz skonfigurować dane w zakresie adresu e-mail na jaki ma przychodzić raport, a następnie skonfigurować usługę (wybrać zakres informacji, oraz orientacyjną godzinę dostarczania raportu).


W imieniu obu firm przepraszamy za utrudnienia.

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone