Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Informacje dla nauczycieli
informacja dla nauczycieli dotycząca dokumentacji
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 stycznia 2012 15:58

Szanowni Państwo, druki obowiązujących dokumentów dla nauczycieli w formie elektronicznej są dostępne:

 
Informacja dot. strony internetowej
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 31 stycznia 2010 10:52

W związku z aktualizacją naszej witryny internetowej uprzejmie proszę WSZYSTKICH nauczycieli o dostarczanie na bieżąco materiałów informacyjnych, które zostaną umieszczone na tej stronie.

Powinny tu znaleźć się m.in.:

  • Sprawozdania, wraz ze zdjęciami, ze wszystkich imprez i wydarzeń kulturalnych i sportowych organizowanych w szkole i klasach (odpowiedzialne za dostarczenie materiałów są osoby organizujące dane przedsięwzięcie)
  • Informacje o wynikach konkursów, olimpiad, zawodów (imiona i nazwiska laureatów, punktacja, nagrody, wyróżnienia itp.) wraz z krótką informacją o samym konkursie, organizatorze itp. – zdjęcia mile widziane.
  • Referaty przygotowane w zespołach przedmiotowych, scenariusze lekcji pokazowych, autorskie i innowacyjne programy, działania itp.
  • Informacje na temat planowanych w najbliższym czasie działań i inicjatyw (zbiórki pieniężne, ogłoszenia SU itp.) – po realizacji działania > pkt. 1.
  • Informacje odnośnie kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych

 

Informacje dodatkowe:

  • Sprawozdanie, referaty, powinny być podpisane (można podać też autora zdjęć)
  • Ilość zdjęć (max. 20) do 1 artykułu – zdjęcia należy wybrać samemu zwracając uwagę na jakość (minimalne wymiary to 640px x 480px).
  • Zamieszczając materiały (referaty, opracowania) zwrócić należy uwagę na prawa autorskie. Materiały nie mogą zawierać treści skopiowanych (chyba, że za zgodą autora) z opracowań i innych stron internetowych.

 

Materiały należy składać osobiście do kol. E. Głuchowskiej (na CD lub pendrive) albo przesyłać na adres

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone