Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Konkurs plastyczny i fotograficzny - zapraszamy do udziału!
Wpisany przez Administrator
wtorek, 13 marca 2018 09:37

Wszystkich zainteresowanych fotografią, rysunkiem i malarstwem  - amatorów i "zawodowców" serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym i plastycznym pod tytułem: "Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem". Konkurs odbywa sie pod patronatem poseł na Sejm RP pani Teresy Hałas oraz burmistrza Miasta Krasnystaw pani  Hanny Mazurkiewicz.

 

Szczegóły poniżej:

Regulamin (cz 1)

Regulamin (cz 2)

Załączniki

Prace (z wypełnionymi  załacznikami) można dostarczyć osobiście do organizatora, zostawić u psychologa/ pedagoga szkolnego lub p.  Magdy Nawrockiej.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone