Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Moja klasa w obiektywie - konkurs plastyczno - fotograficzny
Wpisany przez Administrator

Wszystkich uczniów z klas IV - VI SP i  I - III gimnazjum

zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału

w  szkolnym konkursie fotograficzno - plastycznym pod hasłem:

„Moja klasa w obiektywie”

zorganizowanego w ramach szkolnych działań integracyjnych i profilaktycznych 

REGULAMIN:
 1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z klasIV - VI szkoły podstawowej i I – III naszego gimnazjum.
 2. Zaprezentuj  na fotografii (lub formie pracy plastycznej) swoją klasę. Praca może mieć charakter reportażu,  może to być też pojedyncze zdjęcie (przypadkowo wykonane lub specjalnie zaaranżowane), na zdjeciach mogą być sytuacje z życia codziennego klasy lub prezentacja sylwetek, zainteresowań uczniów. Nie masz aparatu fotograficznego? To nie problem: Taka sama tematyka może być też przedstawiona w formie plastycznej (na arkuszu wielkości A3)
 3. Ocenie przez jury podlegać będzie: 
  • ogólny przekaz dzieła akcentujący życie klasy przedstawione na fotografii lub pracy plastycznej (bliskość osób, promowanie wartości takich jak: współpraca, współdziałanie, tolerancja, radość, dobra i bezpieczna zabawa, spontaniczność itp.)
  • wartość artystyczna i ciekawy pomysł wykonanej pracy (sceneria, oryginalność pomysłu, ciekawe spojrzenie na innych)
  • strona techniczna (zaangażowanie autorów w wykonanie pracy itp.)
 4. Jeden uczeń może złożyć tylko jedną pracę (w tym pracę złozoną z kilku zdjęć połączonych tematycznie - np. fotoreportaż)
 5. Prace należy dostarczyć (tylko w formie elektronicznej lub formie plastycznej) do pedagoga/psychologa szkolnego w terminie do 11 stycznia. Pracę fotograficzną można też wysłać poprzez email na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 6. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko autora zdjęć. Zgłaszajacy uczeń oświadcza, że posiada prawa autorskie do danej fotografii.
 7. Prace zostaną ocenione przez komisję konkursową. Wyniki zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły
 8. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.
 9. Uczniowie biorący udział w konkursie akceptują postanowienia niniejszego regulaminu

Uwaga!  Liczy się dobry pomysł  na zdjęcie i prace plastyczną, ale jury przyjmuje i ocenia wszystkie fotografie, także prace „reporterskie” wykonane amatorsko podczas  wspólnych wyjazdów, ważnych wydarzeń w życiu klasy.

 

Zapraszamy do udziału w zabawie :)

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone