Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rocznik 2006

  Klasa III a        wych:  mgr Barbara Huszcza
  1. Bukowska Karolina
  2. Chodor Witold
  3. Ciechoński Jacek
  4. Dąbrowska Katarzyna
  5. Dudkowski Łukasz
  6. Dudziński Paweł
  7. Gleń Łukasz
  8. Grabiec Angelika
  9. Jaworska Weronika
  10. Jelonek Marek
  11. Kalisiewicz Amira
  12. Krzysztofiak Paweł
  13. Kubina Sebastian
  14. Laskowski Tomasz
  15. Matczuk Grzegorz
  16. Mazurek Dominika
  17. Miścior Tomasz
  18. Morylowska Katarzyna
  19. Paklepa Ariel
  20. Przybysiak-Przybyszewski Michał
  21. Rychwalski Tomasz
  22. Sawa Ewa
  23. Skrzypek Katarzyna
  24. Snosek Łukasz
  25. Suszek Katarzyna
  26. Swęd Małgorzata
  27. Tomaszewski Piotr
  28. Turzyniecka Kamila
  29. Weremko Weronika



  Klasa III b                   wych:  mgr Alicja Skiba
  1. Borys Marcin
  2. Czarnecka Iga
  3. Czerwiński Michał
  4. Frąc Ewa
  5. Hawryluk Patryk
  6. Janeczek Wioletta
  7. Jarecki Kamil
  8. Kierżencewa Wiktoria
  9. Kleban Anna
  10. Kowalczyk Dawid
  11. Łoza Magdalena
  12. Łysakowski Jarosław
  13. Miś Małgorzata
  14. Nożyńska Katarzyna
  15. Pastuszak Grzegorz
  16. Simczak Piotr
  17. Stasieczek Monika
  18. Tarnas Łukasz
  19. Tracz Joanna
  20. Twyrdy Weronika
  21. Wojtowicz Karolina



  Klasa III c                   wych:  mgr Jolanta Garbal
  1. Budzyński Sławomir
  2. Chwil Monika
  3. Drążek Damian
  4. Góra Daniel
  5. Hukiewicz Kamil
  6. Igliniec Anna
  7. Kamińska Natalia
  8. Krupa Mateusz
  9. Kulczyńska Magdalena
  10. Lech Kamil
  11. Maik Weronika
  12. Nawrocka Wiktoria
  13. Pawelec Katarzyna
  14. Pąśko Paweł
  15. Potap Krzysztof
  16. Rybak Tomasz
  17. Skubisz Aneta
  18. Sysa Kamila
  19. Świstowski Przemysław
  20. Tarnowiecka Agata
  21. Toczona Maja
  22. Warchulski Karol
  23. Wdowiak Paweł
  24. Wójtowicz Ilona
  25. Wysocka Anna
  26. Zwolak Małgorzata



  Klasa III d                   wych:   mgr Danuta Krzos
  1. Berbeć Paweł
  2. Chmielewska Aleksandra
  3. Cichosz Bartłomiej
  4. Głąb Grzegorz
  5. Hus Ewelina
  6. Jakubiec Kamila
  7. Jasiński Damian
  8. Kamiński Ernest
  9. Kawęcki Paweł
  10. Kędzierawska Magdalena
  11. Kopacz Jessica
  12. Kowalczyk Kamil
  13. Kuźmicki Bartłomiej
  14. Kwiecień Anna
  15. Samborska Małgorzata
  16. Smoleń Piotr
  17. Starczewska Barbara
  18. Szadura Marcin
  19. Wilk Anna
  20. Winiarczyk Emil
  21. Wróbel Agata
  22. Zarzycka Monika
  23. Zańko Katarzyna

Absolwenci rocznik 2003-2006
Klasa III a
1.    Bukowska Karolina
2.    Chodor Witold
3.    Ciechoński Jacek
4.    Dąbrowska Katarzyna
5.    Dudkowski Łukasz
6.    Dudziński Paweł
7.    Gleń Łukasz
8.    Grabiec Angelika
9.    Jaworska Weronika
10.    Jelonek Marek
11.    Kalisiewicz Amira
12.    Krzysztofiak Paweł
13.    Kubina Sebastian
14.    Laskowski Tomasz
15.    Matczuk Grzegorz
16.    Mazurek Dominika
17.    Miścior Tomasz
18.    Morylowska Katarzyna
19.    Paklepa Ariel
20.    Przybysiak-Przybyszewski Michał
21.    Rychwałski Tomasz
22.    Sawa Ewa
23.    Skrzypek Katarzyna
24.    Snosek Łukasz
25.    Suszek Katarzyna
26.    Swęd Małgorzata
27.    Tomaszewski Piotr
28.    Turzyniecka Kamila
29.    Weremko Weronika

Klasa III b     wych: Alicja Skiba
1.    Borys Marcin
2.    Czarnecka Iga
3.    Czerwiński Michał
4.    Frąc Ewa
5.    Hawryluk Patryk
6.    Janeczek Wioletta
7.    Jarecki Kamil
8.    Kierżencewa Wiktoria
9.    Kleban Anna
10.    Kowalczyk Dawid
11.    Łoza Magdalena
12.    Łysakowski Jarosław
13.    Miś Małgorzata
14.    Nożyska Katarzyna
15.    Pastuszak Grzegorz
16.    Simczak Piotr
17.    Stasieczek Monika
18.    Tarnas Łukasz
19.    Tracz Joanna
20.    Twyrdy Weronika
21.    Wojtowicz Karolina
Klasa III c       wych Jolanta Garbal

1.    Budzyński Sławomir
2.    Chwil Monika
3.    Drążek Damian
4.    Góra Daniel
5.    Hukiewicz Kamil
6.    Igliniec Anna
7.    Kamińska Natalia
8.    Krupa Mateusz
9.    Kulczyńska Magdalena
10.    Lech Kamil
11.    Maik Weronika
12.    Nawrocka Wiktoria
13.    Pawelec Katarzyna
14.    Paśko Paweł
15.    Potap Krzysztof
16.    Rybak Tomasz
17.    Skubisz Aneta
18.    Sysa Kamila
19.    Świstakowski Przemysław
20.    Tarnowiecka Agata
21.    Toczona Maja
22.    Warchulski Karol
23.    Wdowiak Paweł
24.    Wojtowicz Ilona
25.    Wysocka Anna
26.    Zwolak Małgorzata
Klasa III d      wych: Danuta Krzos
1.    Berbeć Paweł
2.    Chmielewska Aleksandra
3.    Cichosz Bartłomiej
4.    Głąb Grzegorz
5.    Hus Ewelina
6.    Jakubiec Kamila
7.    Jasiński Damian
8.    Kamiński Ernest
9.    Kawęcki Paweł
10.    Kędzierawska Magdalena
11.    Kopacz Jessica
12.    Kowalczyk Kamil
13.    Kuźmicki Bartłomiej
14.    Kwiecień Anna
15.    Samborska Małgorzata
16.    Smoleń Piotr
17.    Starczewska Barbara
18.    Szadura Marcin
19.    Wilk Anna
20.    Winiarczyk Emil
21.    Wróbel Agata
22.    Zarzycka Monika
23.    Zańko Katarzyna

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone