Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rocznik 2003

  Klasa III a              wych:   mgr Teresa Kubina

  1. Bzdeń Paweł
  2. Chmielewski Tomasz
  3. Czerniak Tomasz
  4. Haładyj Piotr
  5. Jabłońska Kamila
  6. Jaślikowski Marcin
  7. Kasiura Grzegorz
  8. Koniuch Ewa
  9. Kowalik Łukasz
  10. Paradowska Monika
  11. Paradowski Mateusz
  12. Polski Dominik
  13. Raczkowski Paweł
  14. Sapryk Halina
  15. Soczyński Rafał
  16. Szuryga Katarzyna
  17. Śliwa Aleksandra
  18. Waśkiewicz Łukasz
  19. Wdowiak Marcin
  20. Weremek Honorata
  21. Wróbel Paweł
  22. Zdunek Agnieszka
  23. Zieńkowski Jarosław



  Klasa III b              wych:  mgr Danuta Krzos

  1. Bielesza Magdalena
  2. Bożko Ewelina
  3. Chachaj Izabela
  4. Chmielewska Kamila
  5. Dziedzic Dorota
  6. Franczak Małgorzata
  7. Frąckiewicz Bartłomiej
  8. Ilczak Marcin
  9. Janikowski Rafał
  10. Juszczyk Kamil
  11. Krupa Przemysław
  12. Kuźma Magdalena
  13. Majcher Weronika
  14. Marucha Urszula
  15. Mazur Ewelina
  16. Mąka Elżbieta
  17. Mikszto Izabela
  18. Niewiadomski Piotr
  19. Olszewski Łukasz
  20. Ostrowski Grzegorz
  21. Panas Ewa
  22. Pucek Michał
  23. Szczepanik Jakub
  24. Troć Justyna
  25. Wal Aldona
  26. Winnicka Kamila
  27. Witkowski Bartłomiej
  28. Zdżyłowska Monika



  Klasa III c              wych:  mgr Barbara Huszcza

  1. Bielecki Grzegorz
  2. Bochyńska Ewelina
  3. Dolebska Agnieszka
  4. Dudkowska Dagmara
  5. Futyma Mateusz
  6. Gontarz Anna
  7. Grządka Michał
  8. Karczmarek Monika
  9. Kawęcka Małgorzata
  10. Kiciński Rafał
  11. Klejna Krzysztof
  12. Lis Przemysław
  13. Mazurek Marcin
  14. Orkiszewski Paweł
  15. Simczak Agnieszka
  16. Suszko Kamil
  17. Szafran Elżbieta
  18. Szymaniak Katarzyna
  19. Waszczyński Paweł
  20. Wójcik Ewelina
  21. Wysocka Anna
  22. Zawadzka Katarzyna
  23. Żurek Aleksandra



  Klasa III d              wych:   mgr Marian Tymicki

  1. Arszulik Kamil
  2. Bereza Artur
  3. Bojarski Kamil
  4. Chińczyński Dawid
  5. Cimek Krzysztof
  6. Drygiel Dariusz
  7. Karwat Sylwia
  8. Kawęcka Agata
  9. Korkosz Edyta
  10. Lewandowski Łukasz
  11. Martyn Małgorzata
  12. Mąka Piotr
  13. Michota Piotr
  14. Niedziela Mateusz
  15. Potręć Marta
  16. Rysak Magdalena
  17. Suryś Tomasz
  18. Szadura Anna
  19. Szymaniak Daniel
  20. Wiśniewska Diana
  21. Wiśniewski Sylwester




  Klasa III e              wych:   mgr  Alicja Skiba

  1. Basa Łukasz
  2. Kaluźniak Damian
  3. Marek Diana
  4. Mazurek Tomasz
  5. Mąka Artur
  6. Motyka Aleksandra
  7. Mrozek Adam
  8. Radliński Marek
  9. Ratlińska Joanna
  10. Rudnik Dorota
  11. Ruszniak Paweł
  12. Rzepka Paweł
  13. Sieńko Urszula
  14. Skrzypek Małgorzata
  15. Sokołowska Magdalena
  16. Szczupak Kamil
  17. Szynkaruk Przemysław
  18. Wasiluk Magdalena
  19. Weremczuk Krzysztof
  20. Wojtaszek Katarzyna
  21. Woroch Jolanta
  22. Wójtowicz Anna
  23. Wysocki Marcin



  Klasa III f              wych: mgr Agnieszka Rybczyńska – Manachiewicz

  1. Adamczuk Ilona
  2. Bartosiewicz Krzysztof
  3. Bojarczuk Kamil
  4. Domański Krzysztof
  5. Frąckiewicz Jarosław
  6. Furgała Monika
  7. Gołębiowska Ilona
  8. Hałas Grzegorz
  9. Kaczmara Sebastian
  10. Kaliniak Magdalena
  11. Korowaj Marek
  12. Kuś Piotr
  13. Kuźma Rafał
  14. Lal Rafał
  15. Łukaszewska Katarzyna
  16. Prucnal Mateusz
  17. Rokosz Milena
  18. Rzymowski Konrad
  19. Smal Małgorzata
  20. Stryjek Łukasz
  21. Szuryga Aneta
  22. Szymański Gabriel
  23. Włodarczyk Ewelina
  24. Wrona Łukasz



 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone