niedziela, 31 stycznia 2010 17:00

Motto naszej szkoły:

"Człowiek jest wielkiNasza szkoła - kompleks sportowyNasza szkola - widok z przodu budynku
nie przez to co posiada,
lecz przez to kim jest,
nie przez to co ma,
lecz przez to czym
dzieli się z innymi"

Jan Paweł II

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie jest szkołą: bezpieczną, przyjazną każdemu uczniowi i jego rodzinie; otwartą, rozwijającą wszechstronne zainteresowania i talenty, gotową do współpracy z instytucjami pozaszkolnymi, pragnącą zawsze pomagać młodym ludziom w rozwoju osobowości ze szczególnym uwzględnieniem aspektu poznawczego, społecznego i moralnego.

Dzięki pracy całej społeczności szkolnej, doskonale przygotowanej kadrze pedagogicznej: nauczycielom - dzielącymi się z uczniami swoją wiedzą, zapałem, umiejętnościami, pasją i sercem - nasi absolwenci są przygotowani do życia we współczesnym świecie, potrafią zająć krytyczne stanowisko wobec otrzymanych informacji, są świadkami własnych możliwości, tolerancyjni, życzliwi, koleżeńscy. Potrafią podejmować w świadomy sposób właściwe decyzje i ponosić odpowiedzialność za dokonane wybory. Umieją unikać uzależnień, dbają o sprawność fizyczną i doceniają wartość zdrowia w swoim życiu.

Uczniowie naszej szkoły mają bardzo duże osiągnięcia w różnych dziedzinach wiedzy, są laureatami konkursów okręgowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Odnoszą sukcesy artystyczne i sportowe. Wszyscy podejmują naukę w wybranych przez siebie szkołach ponadgimnazjalnych.

Najlepsi uczniowie i ich nauczycielePrymusi i ich rodziceNadanie szkole imienia Uroczystosci Dnia Patrona Szkoly

Organizujemy rajdy i wycieczki piesze i roweroweślubowaniePlener malarski w ramach realizowanego projektu zespoly taneczne dla uczniów

Uczniowski Klub Sportowy