Profilaktyka i edukacja
środa, 24 lutego 2016 19:19

Szanowni Rodzice!

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi i wartościowymi materiałami profilaktyczno-edukacyjnymi związanymi z różnymi niebezpieczeństwami, na które na co dzień narażone mogą być nasze dzieci. Treści ściśle zwiazane sa z tematyką realizowaną w naszej szkole podczas godzin do dyspozycji wychowawcy i są zgodne ze szkolnym Programem Wychowawczym i Programem Profilaktycznym. Materiały zamieszczone są na portalach internetowych organizacji, które profesjonalnie zajmują się działalnością profilaktyczną i terapeutyczną. Przy każdym materiale znajdziecie Państwo link do strony, z której pochodzi materiał. Wybrane treści, dla Państwa wygody i przejrzystości tematyki, podzieliliśmy na odrębne zagadnienia. Oczywiście zachęcamy do przejrzenia pozostałych materiałów znajdujących sie w zasobach Fundacji Dzieci Niczyje i innych.

Klikając na poniższe linki zostaniecie Państwo przeniesieni na podstrony poświęcone konkretnym zagadnieniom. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem tych, jakże przydatnych informacji:

Internet i multimedia                                                    Dopalacze i narkotyki

Internet addicts                 drugs

Papierosy (w budowie)