Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zakręcona zbiórka dla chorego Stasia!
Wpisany przez Administrator
niedziela, 31 stycznia 2010 08:55

2009_pomoc_stasiowi_sRobiąc tak niewiele – można wspólnie zrobić tak dużo! W październiku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przyłączyli się do akcji zbierania zakrętek na rzecz chorego Stasia Blicharza.

 

Chłopiec urodził się z wadą serca i zespołem Downa. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęła redakcja „Super Tygodnia Chełmskiego”. Uczniowie naszej szkoły samodzielnie wykonali ogromne pudło, na którym umieścili napis POMÓŻ STASIOWI – WRZUĆ ZAKRETKĘ. Apel dzieci nie pozostał bez odzewu, gdyż do pudła zaczęto wrzucać plastikowe zakrętki. Robili to młodsi, starsi oraz nauczyciele. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zakrętek pokryją koszty rehabilitacji małego Stasia.

Akcja ma uświadomić uczniom, że nie trzeba wyjmować z kieszeni pieniędzy, żeby pomóc potrzebującym. Wystarczy zbierać plastikowe zakrętki, by dołożyć się do rehabilitacji chorego chłopca.

oprac: A. I.

2009_pomoc_stasiowi


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone