Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dar Serca dla Hospicjum - ruszyła II edycja!
Wpisany przez Administrator
środa, 24 marca 2010 00:00

dar_sercaMiło nam ogłosić, że w naszej szkole w ubiegłym tygodniu ruszyła II edycja akcji „Dar Serca dla Hospicjum”. Jej celem jest cykliczna zbiórka środków pieniężnych w szkołach województwa lubelskiego na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Uczniowie naszej szkoły w ubiegłorocznej akcji  zebrali 1 400 zł .

 

Pieniądze te wspomogły nowo wybudowane Hospicjum – Dom Małego Księcia w Lublinie. Szkolnym koordynatorem akcji ( jak rok temu ) jest p. Dorota Brodzik, akcję przeprowadza klasa II b gimnazjum, a wspierana jest przez  SU i jego opiekuna p. Annę Mazurek.

Równolegle ze zbiórką pieniędzy prowadzona była zbiórka „fantów” (maskotek, zabawek, drobiazgów). Wszystkie zebrane przedmioty zostały wykorzystane w loterii fantowej, którą przeprowadziliśmy  w dniach 23-24 marca. Uczestniczyli w niej uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Suma uzyskana z loterii to 332. 40 zł. Pieniądze trafiły do puszki, do której wcześniej były zbierane datki.

Pieniądze zbieraliśmy codziennie do specjalnej puszki, opatrzonej pieczęciami i naklejkami Hospicjum. Puszka była dostępna w sali nr33.

W piątek 26 marca Szkolny Koordynator Akcji – Dorota Brodzik, odwiezie puszkę do Głównego Koordynatora mającego swoją siedzibę w budynku Liceum i Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie. Zawartość puszek przeliczona będzie przez komisję składającą się z przedstawiciela Hospicjum i przedstawiciela młodzieży szkół „Sobieskiego”.

Po zakończeniu akcji każda szkoła otrzyma informację o łącznej kwocie zebranych środków.

Za każdą pomoc, wsparcie i dar, w imieniu małych pacjentów, serdecznie dziękujemy! 

2010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_012010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_022010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_032010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_04

2010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_082010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_072010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_102010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_12

2010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_052010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_062010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_092010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_11

2010_Dar_Serca_dla_Hospicjum_13

dar_sercapodziekowanie1


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone