Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zbiórka Caritas na hospicjum
Wpisany przez Administrator
środa, 17 marca 2010 09:19

caritasTroska o chorych i cierpiących jest duszpasterskim priorytetem tegorocznego Wielkiego Postu. W najbliższych dniach w naszej szkole przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna na rzecz budowy hospicjum Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie.

 

Każdy z nas może przyłączyć się do tego szlachetnego przedsięwzięcia ofiarując dowolny datek – „wielkopostną jałmużnę”do specjalnie przygotowanej puszki. Centrum przy ul. Szkolnej budowane jest dla ludzi starszych i cierpiących, którzy wymagają stałej opieki i wsparcia. Więcej informacji o budowie centrum znajdziecie na stronie Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone