Wydarzenia kulturalne
Młodzi głosują w naszej szkole
niedziela, 13 czerwca 2010 11:11

Wybory_2010__1.Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 po raz kolejny przystąpili do projektu „Młodzi głosują”. Program był realizowany w kilku etapach. Na lekcjach wiedzy o społeczeństwie, we wszystkich klasach I-III gimnazjum przedstawiono prezentacje multimedialną, która objęła najważniejsze informacje na temat: wyborów, kompetencji prezydenta oraz poglądów każdego z kandydatów.

Święto Polskiej Niezapominajki
piątek, 14 maja 2010 11:47

2010_Dzien_Niezapominajki_10

14.05.2010r. odbył się apel ekologiczny dla uczniów klas IV-VI z okazji ogólnopolskiego  Święta Polskiej Niezapominajki, które obchodzimy 15 maja. Święto ma na celu przypomnienie o wzajemnej życzliwości i miłości do ojczystej przyrody.

Dzień otwarty w naszej szkole!
niedziela, 25 kwietnia 2010 18:40

Zapraszamy_na_Dzien_Otwarty

W sobotę 24 kwietnia 2010 r. nasza szkoła szeroko "otworzyła drzwi" dla swoich najmłodszych i trochę starszych gości. Impreza była zorganizowana przede wszystkim dla dzieci, które w roku szkolnym 2010/2011 rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Motto spotkania brzmiało: "W 'Czwórce' zawsze miło, bezpiecznie i przyjemnie".

Przyłbice i kaptury
wtorek, 20 kwietnia 2010 17:17

DSC0096520 kwietnia w naszej szkole gościli rycerze i dama średniowiecznego dworu. Opowiadali o życiu i zwyczajach obowiązujących podczas turniejów, prezentowali białą broń, zakuli w średniowieczne dyby najbardziej knąbrnych młodzików i stoczyli kilka pojedynków. Oprócz zabawy, była to ciekawa lekcja żywej historii.

Tradycje i zwyczaje wielkanocne
czwartek, 08 kwietnia 2010 13:49
Wielkanoc_1

Po uroczystym powitaniu kalendarzowej wiosny uczniowie klas I-III kształcenia zintegrowanego  w Zespole Szkół nr4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie na zajęciach lekcyjnych i świetlicowych poznawali tradycje i zwyczaje związane z obchodami Świąt Wielkanocnych.

2010_Pozegnanie_zimy_2Pożegnanie Marzanny – Zimowej Panny i powitanie Wiosny”

Jak co roku uczniowie klas młodszych naszej szkoły z radoscią pożegnali zimę, która w tym roku wyjątkowo dała się we znaki wszystkim.

„Ach … cóż to był za bal!”
piątek, 26 marca 2010 11:06

2010_Bal_gimnazjalny_0W dniu 30 01. 2010 gimnazjaliści klas trzecich mieli okazję uczestniczyć w pierwszym w swym życiu uroczystym szkolnym balu.

Kosmiczna wycieczka na Pandorę
poniedziałek, 15 lutego 2010 11:22
avatar

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie w pierwszy dzień ferii zimowych wybrali się na wycieczkę do Lublina, aby obejrzeć film pt. ,,Avatar” w technologii 3D. Młodzież z zainteresowaniem śledziła losy głównych bohaterów, walkę dobra ze złem, podziwiała bajkowe efekty specjalne, wspaniałą muzykę.

Walentynkowe spotkanie z Romeo i Julią
piątek, 12 lutego 2010 11:13

romeo12 lutego uczniowie pierwszych i drugich klas naszego gimnazjum  mieli okazję  obejrzeć w Lublinie spektakl pt. ,, Romeo i Julia”.

Bal przebierańców
niedziela, 31 stycznia 2010 09:25

Bal_przebier_01W dniu 23 stycznia 2010r. w Zespole Szkół nr 4 odbył się KARNAWAŁOWY BAL KOSTIUMOWY. Organizatorem była klasa II A Gimnazjum, która w styczniu pełni klasowy dyżur w szkole.

Zaproszono wszystkie dzieci za Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Niecodzienna wizyta w przedszkolu
niedziela, 31 stycznia 2010 09:02

Dnia 4 grudnia grupa uczniów z klasy V c udała się z niecodzienną wizytą do Przedszkola Nr 1.

Otrzęsiny w gimnazjum
niedziela, 31 stycznia 2010 08:48

2009_Otrzesiny_7

We wrześniu w naszej szkole odbyły się ''otrzęsiny'' dla klas I gim. zorganizowane przez uczniów klasy 2 'A' pod nadzorem Pani Teresy Laskowskiej. Udział brały trzy klasy pierwsze: 1'A',1'B' oraz klasa i 1'C' wraz z wychowawcami, którzy wspierali swoich podopiecznych.

ZBIÓRKA ZNICZY NA GROBY ORLĄT LWOWSKICH
sobota, 07 listopada 2009 20:35

lwowListopad to także czas refleksji nad przemijaniem. W naszej szkole została zorganizowana zbiórka zniczy , które przekazane zostały stowarzyszeniu  ,,Wspólne korzenie‘’ a następnie zapalone na grobach orląt lwowskich. Chcieliśmy w ten sposób pokazać , że pamiętamy o tych wszystkich Polakach , którzy oddali życie w obronie ojczyzny, a ich groby znajdują się poza granicami naszego kraju.

Akcję koordynowała p. M. Cięciera

Pamiętamy o bohaterach
piątek, 06 listopada 2009 08:52

Pamiętamy o bohaterach.

2009_11_listopada_01 Listopad to miesiąc, w którym szczególnie staramy sie pamiętać o tych, którzy odeszli na wieczną wartę. Uczniowie klas młodszych naszej szkoły porządkowali groby żołnierskie, zapalali na nich znicze i minutą ciszy oddali hołd bohaterom poległym za Ojczyznę.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>