Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Kosmiczna wycieczka na Pandorę
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 15 lutego 2010 11:22
avatar

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie w pierwszy dzień ferii zimowych wybrali się na wycieczkę do Lublina, aby obejrzeć film pt. ,,Avatar” w technologii 3D. Młodzież z zainteresowaniem śledziła losy głównych bohaterów, walkę dobra ze złem, podziwiała bajkowe efekty specjalne, wspaniałą muzykę.

Ogromne wrażenie na widzach wywarły sceny bitewne oraz tęczowe barwy kosmicznej przyrody. Wycieczka zorganizowana przez panią Agnieszkę Manachiewicz tak bardzo spodobała się uczestnikom, że zamierzają ponownie wybrać się w najbliższym czasie do Lublina na seans w technice 3D.

Więcej o samym filmie na oficjalnej stronie: http://www.avatarmovie.com/

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone