Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Niecodzienna wizyta w przedszkolu
Wpisany przez Administrator
niedziela, 31 stycznia 2010 09:02

Dnia 4 grudnia grupa uczniów z klasy V c udała się z niecodzienną wizytą do Przedszkola Nr 1.

Uczniowie przygotowani przez panią R. Kwiecień wcielając się w role Czarodzieja, Wróżki, Mikołaja i Śnieżynek zaprezentowali dzieciom z grupy „Muchomorki” inscenizację pt. „Przyjedź do nas Mikołaju”. W trakcie spotkania przedszkolaki musiały się zmierzyć z mikołajkowymi pytaniami i zaprezentować swoje umiejętności. „Muchomorki” znakomicie poradziły sobie z zadaniami przygotowanymi przez ich starszych kolegów i w nagrodę otrzymały od Mikołaja upominki i słodycze. Miłym akcentem spotkania była wspólna zabawa przy muzyce i czytanie bajek.

Ta wizyta sprawiła wiele radości zarówno przedszkolakom jak i ich starszym kolegom ze szkoły.

oprac: R.K.

1bnwp

2bnwp

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone