Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

2010_Pozegnanie_zimy_2Pożegnanie Marzanny – Zimowej Panny i powitanie Wiosny”

 Jak co roku uczniowie klas młodszych naszej szkoły z radoscią pożegnali zimę, która w tym roku wyjątkowo dała się we znaki wszystkim.

 

Na czele barwnego  korowodu z wiosennymi kwiatami znalazła się winowajczyni zmarzniętych nosów i uszu - Marzanna. Pyszniła się, ale tylko do miejsca swojego stracenia, gdzie przy asyście głośnych okrzyków została spalona. Radość z nadejścia wiosny spotęgował fakt, iż w drodze powrotnej do szkoły świeciło słońce, a przebiśniegi i krokusy rozchylały płatki w okolicznych ogródkach.

2010_Pozegnanie_zimy_12010_Pozegnanie_zimy_42010_Pozegnanie_zimy_3

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone