Laureaci konkursów
Laureaci konkursów odebrali wyróżnienia!
środa, 02 czerwca 2010 19:21
Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_14Laureaci konkursów powiatowych i międzyszkolnych odebrali w rąk burmistrza miasta Krasnegostawu p. Andrzeja Jakubca wyróżnienia i nagrody. 25 maja i 2 czerwca br. w Urzędzie Miasta Krasnegostawu odbyło sie uroczyste podsumowanie ostatnio organizowanych konkursów. Na spotkanie zaproszeni zostali laureaci, ich nauczyciele i dyrektorzy szkół.

Laureat konkursu "Myszka" nagrodzony.
środa, 02 czerwca 2010 00:00

2010_Konkurs_Myszka_1

Dnia 2 czerwca 2010 roku w Urzędzie Miasta Zamość odbyło się uroczyste podsumowanie VI Regionalnego Konkursu Informatycznego „Myszka”. Tytuł laureata uzyskał uczeń naszej szkoły z klasy VI c - Rafał Bojarczuk.

„ Z polską mową…” po raz ósmy
piątek, 28 maja 2010 12:12

laur25 maja 2010 roku w Urzędzie Miasta Krasnegostawu odbyło się uroczyste podsumowanie VIII Powiatowego Konkursu Ortograficzno-Gramatycznego „ Z polską mową za pan brat”.

„Asy matematyki”
piątek, 28 maja 2010 11:54
 laur27 maja 2010 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „As matematyki” dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

Mistrz słowa
środa, 19 maja 2010 12:34

laur17 maja 2010 roku w Zespole Szkół nr 4 w Krasnymstawie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny "MISTRZ SŁOWA". Do rywalizacji przystąpiło 18 gimnazjalistów z ZS nr 1, ZS nr 4, ZS nr 5.

Laureaci i finaliści nagrodzeni!
piątek, 14 maja 2010 17:20

laur

14 maja o godz 9.00 w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Maraton matematyczny
poniedziałek, 10 maja 2010 14:41

Maraton_matematyczny_2"Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rosnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy i jak"

W dniu 6 maja grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w III Międzyszkolnym Maratonie Matematycznym, który organizuje szkoła w Żółkiewce.

Mistrz Chronologii
piątek, 07 maja 2010 11:20

3-Maja_Akademia_2„Mistrz Chronologii”

W kwietniu 2010 r.  w naszej szkole odbył się konkurs historyczny przeznaczony dla uczniów klas czwartych. Młodzi pasjonaci  historii zmagali się z zagadnieniami z zakresu chronologii.

Konkurs "Mistrz Matematyki"
środa, 31 marca 2010 12:19

W dniu 25 marca w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny. Brali w nim udział uczniowie wszystkich klas, bo zadania są dobierane oddzielnie do każdego poziomu nauczania.

Smaki Lubelszczyzny
niedziela, 28 marca 2010 19:37

2010_Konkurs_Moja_Ojcowizna_1W dniu 19 marca 2010r.  klasa Ic gimnazjum wraz z wychowawczynią Dominiką Kurą wzięła udział w IX edycji konkursu „Moja Ojcowizna” organizowanego przez Zespół Szkół nr 1 w Krasnymstawie. Tematem tegorocznej edycji konkursu były „Smaki Lubelszczyzny”.

„Nie zmarnujmy tego Daru...”
sobota, 27 marca 2010 20:16
2010-konkurs-recytatorski1

Uczennica naszej szkoły - Roksana Grobelna zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Nie zmarnujmy tego Daru...”zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chełmie.

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
czwartek, 18 marca 2010 20:51

laurZakończyły się wojewódzkie eliminacje konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjalnych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Lublinie.

Wśród  uczniów naszej szkoły są osoby, których zmagania zakończyły się sukcesem.

Wyniki Sprawdzianu i Egzaminu 2009
niedziela, 31 stycznia 2010 10:51

penMiło nam ogłosić, że uczniowie naszej szkoły otrzymali średnio największą ilość punktów na ubiegłorocznym sprawdzianie i egzaminach:

Wyniki sprawdzianu SP klas VI w 2009 r.

średni wynik szkoły - 24,8pkt

Jest to wynik najwyższy w mieście oraz wyższy od średniej wyników w powiecie, województwie, kraju.

Wyniki sprawdzianu Gimnazjum w 2009 r.

część humanistyczna - 35,0 pkt.

część matematyczno - przyrodnicza - 32,6 pkt

język obcy - 33,7 pkt

Zawody Mikołajkowe
niedziela, 31 stycznia 2010 09:23