Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Laureaci konkursów odebrali wyróżnienia!
Wpisany przez Administrator
środa, 02 czerwca 2010 19:21
Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_14Laureaci konkursów powiatowych i międzyszkolnych odebrali w rąk burmistrza miasta Krasnegostawu p. Andrzeja Jakubca wyróżnienia i nagrody. 25 maja i 2 czerwca br. w Urzędzie Miasta Krasnegostawu odbyło sie uroczyste podsumowanie ostatnio organizowanych konkursów. Na spotkanie zaproszeni zostali laureaci, ich nauczyciele i dyrektorzy szkół.
O samych laureatach pisaliśmy wczesniej podając wyniki międzyszkolnego konkursu "Mistrz matematyki", wyniki Międzyszkolnego Konkursu Frazeologicznego "Mistrz Słowa" oraz wyniki VIII Powiatowego Konkursu Ortograficzno-Gramatycznego „Z polską mową za pan brat”. Relację uzupełniamy zdjęciami ze spotkania w Urzędzie Miasta pana burmistrza z naszymi najmłodszymi i troszkę starszymi mistrzami słowa i rachunków.
Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_01Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_02Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_03Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_04Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_05
Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_06Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_07Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_08Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_09Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_10
Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_11Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_12Laureaci_konkorsow_odbieraja_nagrody_na_spotkaniu_w_Urzedzie_Miasta_13
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone