Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Laureat konkursu "Myszka" nagrodzony.
Wpisany przez Administrator
środa, 02 czerwca 2010 00:00

2010_Konkurs_Myszka_1

Dnia 2 czerwca 2010 roku w Urzędzie Miasta Zamość odbyło się uroczyste podsumowanie VI Regionalnego Konkursu Informatycznego „Myszka”. Tytuł laureata uzyskał uczeń naszej szkoły z klasy VI c - Rafał Bojarczuk.

Ucznia do konkursu przygotowała nauczycielka informatyki pani Grażyna Mąka.

Swoją chęć zmagań w trzyetapowym konkursie zgłosiło 9 uczniów z klas szóstych naszej szkoły. Do rywalizacji w drugim etapie konkursu – rejonowym zakwalifikowało się 116 uczniów z pięciu powiatów, w tym 4 uczniów z naszej szkoły.

Etap regionalny odbył się 5 maja 2010 roku w Szkole nr 3 w Zamościu, gdzie uczeń naszej szkoły Rafał zmierzył się z 39 uczestnikami tego szczebla. Na tym etapie zmagań konkursowych uczeń musiał wykazać się szerokimi wiadomościami teoretycznymi (test), oraz biegłością w posługiwaniu się umiejętnościami praktycznymi przy komputerze.

Wiadomości i umiejętności konkursowe obejmowały wiedzę z zakresu programów: Paint, Word, Excel, PowerPoint, a także dotyczące budowy i działania sprzętu komputerowego.

Gratulujemy osiągnięć na szczeblu informatycznym oraz życzymy dalszych sukcesów!

2010_Konkurs_Myszka_22010_Konkurs_Myszka_32010_Konkurs_Myszka_42010_Konkurs_Myszka_52010_Konkurs_Myszka_6

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone