Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Nie zmarnujmy tego Daru...”
Wpisany przez Administrator
sobota, 27 marca 2010 20:16
2010-konkurs-recytatorski1

Uczennica naszej szkoły - Roksana Grobelna zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Nie zmarnujmy tego Daru...”zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chełmie. 

 

Konkurs poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II ma na celu inspirowanie młodzieży do przeżywania głębi poetyckiego słowa. Uczniowie recytowali wiersze napisane przez Papieża lub Jemu poświęcone. Interpretacja i ogólny wyraz artystyczny utworu „Pożegnanie” w wykonaniu Roksany zachwyciły komisję. Nagrodą w konkursie był piękny album o Papieżu Janie Pawle II oraz kurs języka angielskiego w szkole językowej. Uczennicę przygotowała nauczycielka języka polskiego – Monika Skrzypa.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

2010-konkurs-recytatorski2010-konkurs-recytatorski 2
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone