Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Konkurs "Mistrz Matematyki"
Wpisany przez Administrator
środa, 31 marca 2010 12:19

W dniu 25 marca w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny. Brali w nim udział uczniowie wszystkich klas, bo zadania są dobierane oddzielnie do każdego poziomu nauczania.

Organizatorami byli nauczyciele matematyki Zespołu Szkół nr4. Po raz pierwszy były to potyczki uczniów szkół miejskich. Punktacja po konkursie przedstawia się następująco:

SZKOŁA PODSTAWOWA

kl.  IV

Imię i nazwisko ucznia

SP nr

Imię i nazwisko nauczyciela 

zad 1

zad 2

zad 3

zad 4

zad 5

zad 6

zad 7

Suma pkt.

Michał Sadowski

4

Teresa Podgórniak

1

1

1

1

0

3

3

10

Adam Ogonowski

1

Tomasz

Chałubiński

1

1

1

1

0

4

0

8

Aleksandra Chałubińska

1

Teresa Stasiak

1

1

1

1

0

4

0

8

Maciej Adamski

4

Teresa Podgórniak

1

1

1

1

1

3

0

8

Aleksandra Zielińska

5

Teresa Miszczuk

1

1

1

1

0

2

0

6

Arkadiusz Więcek

1

Teresa Stasiak

1

1

1

1

1

0

-

5

Kamil Dzida

5

Małgorzata Kaniuka

1

1

1

1

0

0

-

4

Izabela Ciechańska

5

Małgorzata Kaniuka

1

1

1

0

0

1

0

4

Krystian Dubiel

4

Elżbieta Jarocka

1

1

1

0

1

0

0

4

 

max – 13 pkt.

Laureatami zostali:

Michał Sadowski

 kl.  V

Imię i nazwisko ucznia

SP

nr

Imię i nazwisko nauczyciela 

zad 1

zad 2

zad 3

zad 4

zad 5

zad 6

zad 7

Suma pkt.

Szymon Antoniak

5

Marzena Bas

1

1

1

1

1

4

4

13

Aleksandra Szymczyk

1

Teresa Stasiak

1

1

1

1

1

4

1

13

Mikołaj Trochimiuk

1

Renata Burdan

1

1

1

1

1

2

4

11

Adam Szymoniak

4

Elżbieta Jarocka

1

1

1

1

1

3

2

10

Gabriela Lewandowska

4

Elżbieta Jarocka

0

1

0

1

0

0

4

6

Magdalena Żurek

5

Rafał Nowak

1

1

1

0

0

2

1

6

Anna Rudnik

5

Rafał Nowak

1

0

1

1

0

2

1

6

Jakub Sokół

4

Teresa Podgórniak

0

1

0

0

0

3

1

5

Ada Stańczuk

5

Renata Burdan

0

1

0

0

0

4

0

5

max – 13 pkt.

Laureatami zostali:

Szymon Antoniak

Aleksandra Szymczyk

Mikołaj Trochimiuk

Adam Szymoniak


 

 kl. VI

Imię i nazwisko ucznia

SP

nr

Imię i nazwisko nauczyciela 

zad 1

zad 2

zad 3

zad 4

zad 5

zad 6

zad 7

Suma pkt.

Natalia Dzida

4

Teresa Podgórniak

1

1

1

1

1

5

5

15

Alan Kwiecień

1

Andrzej Jakubowski

1

1

1

1

1

5

4

14

Rafał Bojarczuk

4

Elżbieta Jarocka

1

1

1

1

1

5

4

14

Jakub Pitucha

5

Marta Ziarko

1

1

1

1

1

3

4

12

Patryk Mąka

1

Andrzej Jakubowski

1

1

1

1

1

5

1

11

Natalia Wójcik

4

Teresa Podgórniak

1

0

1

1

1

2

4

10

Ksenia Compel

5

Marta Ziarko

0

0

1

1

1

3

2

8

Kamil Mańko

1

Andrzej Jakubowski

1

1

1

1

1

1

0

6

Monika Bochyńska

5

Marzena Bas

1

0

1

1

1

1

1

6

max – 15 pkt.

Laureatami zostali:

Rafał Bojarczuk

Jakub Pitucha

Natalia Dzida

Alan Kwiecień

 

GIMNAZJUM

KL.  III

 lp 

Imię i nazwisko

Szkoła nr

Nazwisko nauczyciela

wyniki

zadanie 1

wyniki

zadanie 2

wyniki

zadanie 3

wyniki

zadanie 4

wyniki

zadanie 5

razem

1

Mateusz  Ciechan

1

Ewa Patejuk

5

5

5

5

5

25

2

Dorota Ciechańska

5

Marta Ziarko

4

5

5

5

5

24

3

Piotr Pekar

4

Jolanta Garbal

5

5

4

5

5

24

4

Kinga Łaniewska

1

Andrzej Jakubowski

4

5

4

4

5

22

5

Anna   Kot

1

Andrzej Jakubowski

4

5

0

5

5

19

6

Karol Toruń

4

Jolanta Garbal

5

5

0

4

5

19

7

Paweł Gwarda

4

Jolanta Garbal

5

5

1

3

1

15

max – 25 pkt.

Laureatami zostali:

Mateusz  Ciechan

Dorota Ciechańska

Piotr Pekar

KL. II

 lp.

Imię i nazwisko

Szkoła nr

Nazwisko nauczyciela

wyniki

zadanie 1

Wyniki

zadanie 2

Wyniki

zadanie 3

wyniki

zadanie 4

wyniki

zadanie 5

razem

1

Łukasz Jurkowski

4

Teresa Laskowska

5

5

4

5

5

24

2

Karolina Szewczyk

1

Ewa Patejuk

5

5

5

3

2

20

3

Jan Antoniak

5

Marzena Bas

5

1

5

3

5

19

4

Jakub Podolski

4

Teresa Laskowska

5

1

1

1

5

13

5

Magdalena Kurzyp

1

Renata Burdan

5

0

1

1

1

8

6

Agata Kołtun

5

Małgorzata Kaniuka

5

1

2

0

0

8

7

Łukasz Borkowski

4

Teresa Laskowska

1

2

1

1

1

6

max – 25 pkt.

Laureatami zostali:

Łukasz Jurkowski

Karolina Szewczyk

KL. I

 lp 

Imię i nazwisko

szkoła

Nazwisko nauczyciela

wyniki

zadanie 1

Wyniki

zadanie 2

Wyniki

zadanie 3

wyniki

zadanie 4

wyniki

zadanie 5

razem

1

Cyprian Mataczyński

4

Teresa Laskowska

5

6

5

5

4

25

2

Jakub Antoniak

5

Marta Ziarko

5

6

5

5

4

25

3

Grzegorz Mazurek

4

Teresa Laskowska

5

2

5

5

2

19

4

Michał Madeja

4

Teresa Laskowska

3

2

5

5

4

19

5

Katarzyna Frącek

1

Andrzej Jakubowski

2

2

5

5

4

18

6

Przemysław Fyk

1

Ewa Patejuk

0

2

0

5

4

11

7

Katarzyna Bańka

5

Marta Ziarko

2

2

1

1

0

6

8

Karol Czuba

5

Marta Ziarko

0

2

0

0

4

6

9

Jakub Gułaś

1

Ewa Patejuk

0

2

0

0

0

2

max – 25 pkt.

Laureatami zostali:

Cyprian Mataczyński

Jakub Antoniak

Mistrzowie_matematyki_szkola_podstawowaMistrzowie_matematyki_gimnazjum

Gratulujemy!


 

Suma pkt.

13

13

11

10

6

6

6

5

5

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone