Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Działania profilaktyczne
Mamo, Tato – nie pal!
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 czerwca 2010 10:35

Mamo_Tato_-_nie_pal__1

16 czerwca 2010 r. w naszej szkole rozstrzygnięty został konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej i profilaktycznej pod hasłem „Mamo, Tato – nie pal!”. Konkurs zorganizowany został w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

 
Dzień dziecka z "Trzeźwym Umysłem"
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 czerwca 2010 19:32

2010_Dzien_Dziecka_-_Dzien_Sportu_21

W dniu dzisiejszym, z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany został w naszym Zespole blok zajęć sportowo - profilaktycznych dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Wiodącym dla całej imprezy było hasło "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Wychowawcy w poszczególnych grupach wiekowych przygotowali wiele konkurencji sportowych i wiedzowych, zapewniając rozrywkę i ćwiczenia dla ciała i umysłu.

 
Sejmik Ekologiczny dla najmłodszych
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 maja 2010 17:46

2010_Sejmik_Ekologiczny_kl_I-III_2724 maja w naszej szkole odbyły się konkursy dla klas I-III szkoły podstawowej w ramach „Sejmiku ekologicznego”. Uczniowie wszystkich klas kształcenia zintegrowanego brali udział w oryginalnych konkurencjach sportowych, wiedzowych i plastycznych.

 
"Zdrowym być - dobrze żyć"
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 maja 2010 00:00

ztu_logo21 maja rozstrzygnięty został konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej i profilaktycznej pod hasłem „Zdrowym być – dobrze żyć”

 
Baw się i bądź bezpieczny
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 13 maja 2010 13:28

2010_Baw_sie_i_badz_bezpieczny_5Od początku maja br. nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny UNICEF „Baw się i bądź bezpieczny” w ramach ogólnopolskiej kampanii pod tym samym tytułem.

 
Sejmik ekologiczny w gimnazjum
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 kwietnia 2010 00:00

2010_Sejmik_Ekologiczny_-_gimnazjum_09„ŚMIECI MNIEJ, ZIEMI LŻEJ” - Sejmik ekologiczny w gimnazjum

W związku z obchodami „Dnia Ziemi” w dniu 22 kwietnia 2010 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Ekologiczny dla uczniów  klas pierwszych gimnazjum, pod hasłem „ŚMIECI MNIEJ, ZIEMI LŻEJ”.

 
10 edycja programu "Zachowaj Trzeźwy Umysł" ruszyła!
Wpisany przez Administrator   
piątek, 09 kwietnia 2010 18:42


1 kwietnia ruszyła 10, jubileuszowa, edycja Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy Umysł".
W działaniach profilaktycznych biorą udział uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie ponad 1000 gmin w całym kraju. W tym roku organizatorzy przygotowali bardzo bogatą ofertę propozycji konkursowych, działań sportowych i kulturalnych.

Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego włączenia się w działania profilaktyczne. Czekamy na Wasze pomysły i liczymy na udział wszystkich uczniów w konkursach, rajdach i zawodach sportowych.

O wszystkich planowanych i zrealizowanych w naszej szkole przedsięwzięciach będziemy informować na bieżąco na stronie naszej szkoły. Szczegółowych informacji udzielą wychowawcy klasy.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkołydo udziału w konkursach organizowanych w ramach  kampanii

„Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2010!

Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród!!!

Szkoła podstawowa:

 

„Dwa kółka” – waszym zadaniem jest odpowiedzieć na pięć pytań dotyczących kolarstwa . Pytania znajdziecie na specjalnych ulotkach, na których dodatkowo podacie swoje dane. Konkurs trwa do 30 maja 2010 r. Wśród poprawnie wypełnionych ulotek organizatorzy wylosują zwycięzców, którzy otrzymają: komputerowe gry edukacyjne, liczniki rowerowe, kaski rowerowe, rowery.

„Życzę sobie” – konkurs plastyczno – literacki polegający na stworzeniu pracy plastycznej w formie pocztówki, na której należy przedstawić swoje życzenia i marzenia (kim chcielibyście zostać, co chcielibyście osiągnąć, o czym marzycie?). Zastanówcie się, jak wyglądałaby kartka, którą powiesilibyście sobie nad łóżkiem, by móc codziennie na nią patrzeć i która dopingowałaby was do realizacji marzeń! Konkurs trwa do 30 maja bieżącego roku. Do wygrania fantastyczne nagrody: gry komputerowe, odtwarzacze MP3, wieże stereo, laptopy.

Gimnazjum:

„Na dwóch kółkach”waszym zadaniem jest odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących kolarstwa. Pytania znajdziecie na specjalnych ulotkach, na których dodatkowo podacie swoje dane. Konkurs trwa do 30 maja 2010 r. Wśród poprawnie wypełnionych ulotek organizatorzy wylosują zwycięzców, którzy otrzymają: komputerowe gry edukacyjne, liczniki rowerowe, kaski rowerowe, rowery.

„Życzę Tobie” – konkurs plastyczno – literacki polegający na stworzeniu pocztówki, którą chcielibyście przesłać swojej przyjaciółce lub przyjacielowi. Pomyślcie, czego życzycie tym osobom, do jakich wspólnych wydarzeń z przeszłości chętnie wracacie, spełnienia jakich marzeń życzycie swoim przyjaciołom. Konkurs trwa do 30 maja bieżącego roku. Do wygrania fantastyczne nagrody: gry komputerowe, odtwarzacze MP3, wieże stereo, laptopy.

„Szukamy Młodych Mistrzów” – konkurs adresowany jest do młodych i zdolnych ludzi z pasją (a takich w naszej szkole z pewnością  nie brakuje) prowadzących  własną stronę www lub bloga, którzy wykonali ją samodzielnie lub przy pomocy ogólnodostępnych narzędzi. Ocenie podlegają kwestie techniczne, graficzne, treść strony oraz jej temat. 20 najciekawszych prezentacji spełniających określone kryteria wejdzie do ścisłego finału. Spośród nich jury wyłoni 5 zwycięzców, którzy otrzymają stypendium w wysokości 1500 złotych.

W jaki sposób zgłosić (istniejącą już!) stronę do konkursu? – informacji udzielą psycholog lub pedagog.

 Uwaga, prac nie wysyłamy samodzielnie!

Prace plastyczno – literackie podpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, klasą i z podaną nazwą szkoły oddajemy wychowawcy lub składamy w gabinecie psychologa i pedagoga. Wszystkie prace zostaną opieczętowane i wysłane jedną paczką do organizatora.

 Bliższych informacji szukajcie na stronie

www.trzezwyumysl.pl

 
Mleko i owoce dla uczniów
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 16 marca 2010 21:43

Mleko i owoce w szkole 1W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie uczestniczą  w programach profilaktycznych „Szklanka mleka” i „Owoce w szkole”.

 

 
"Szkoła Bez Przemocy" - wolontariat
Wpisany przez Administrator   
piątek, 12 marca 2010 00:00

2010_wolontariat_w_przedszkolu_ 01W pierwszym semestrze roku szkolnego 2009/ 2010 nasza szkoła przystąpiła do programu ,,Szkoła bez przemocy”, którego  organizatorami są: Polskapresse, Media Regionalne, Fundacja Orange i Wydawnictwo Pedagogiczne Operon.

 

 
Ferie na sportowo
Wpisany przez Administrator   
piątek, 19 lutego 2010 18:49

2010_Zimowisko_08Jak co roku, nasi uczniowie mogli uczestniczyć w  zimowisku organizowanym w naszej szkole. Zimowisko odbyło się w dniach od 15. 02. do 19.02. 2010r. Zajęcia odbywały się codziennie w godzinach 9.00- 14.00. Dzieci miały zapewnione dwa ciepłe posiłki: drugie  śniadanie oraz obiad.

Opiekę nad dziećmi pełnili nauczyciele wychowania fizycznego: Krzysztof Sadło, Tomasz Misztal oraz Lucyna Kłosowska.

 
Ferie najmłodszych
Wpisany przez Administrator   
piątek, 19 lutego 2010 18:10

2010_Ferie_dla_najmlodszych_1Podczas ferii zimowych w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie uczniowie klas I i II szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach sportowych organizowanych w ramach projektu "Budowa ogólnodostępnych stref rekreacji dziecięcej w Krasnymstawie". Dzieci miały możliwość wspólnej zabawy w nowej sali gier i zabaw. Współzawodniczyli w grach sportowych organizowanych na sali gimnastycznej.

 
Żyj normalnie - Żyj bezpiecznie
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 lutego 2010 11:48

Zyj Normalnie - zajecia z uczniami klasy V

W dniach od 3.11.2009 r. do 09.02.2010 r. w Zespole Szkól Nr 4 realizowany był program ,, Żyj Normalnie”.

 

Oferta zajęć organizowanych w naszej szkole podczas ferii zimowych

 
Każdy z nas talent ma...
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 31 stycznia 2010 09:18

2009_Kazdy_z_nas_min W dniu 15 grudnia 2009 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie integracyjne dzieci z krasnostawskich placówek oświatowych i opiekuńczych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone