Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Każdy z nas talent ma...
Wpisany przez Administrator
niedziela, 31 stycznia 2010 09:18

2009_Kazdy_z_nas_min W dniu 15 grudnia 2009 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie integracyjne dzieci z krasnostawskich placówek oświatowych i opiekuńczych.

Impreza ma charakter cykliczny, w tym roku odbyła się pod hasłem „Każdy z nas talent ma …”.

2009_Kazdy_z_nas_3 W spotkaniu udział wzięły dzieci z oddziału integracyjnego z Przedszkola Nr 6 „Za żywopłotem” im. Marii Kownackiej, uczniowie z klasy I c integracyjnej z Zespołu Szkół Nr 1 w Krasnymstawie, młodzież z Ośrodka Rehabilitacyjno – Terapeutycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie oraz uczniowie z klas integracyjnych: IV c, V c oraz II c gimnazjum z Zespołu Szkół Nr 4 wraz z wychowawcami.

Głównym celem spotkania było: odkrywanie talentów w różnych dziedzinach, wzmacnianie wiary we własne możliwości, środowiskowa prezentacja grup, zachęcanie do rozwijania posiadanych talentów jako pozytywnej formy spędzania wolnego czasu, a także wspomaganie procesu naturalnej integracji dzieci i młodzieży.2009_Kazdy_z_nas_6

Spotkanie tradycyjnie, profesjonalnie niczym zawodowy konferansjer,  poprowadziła p. Anna Mazurek. Wspierały ją harcerki  jednej z krasnnostawskich drużyn - podziękowania dla komendanta hufca dh. D. Kowalczyka. Imprezę przygotowali nauczyciele z Zespołu Szkół Nr 4: Elwira Tubilewicz, Renata Kwiecień, Ewelina Głuchowska oraz Piotr Galiński.

2009_Kazdy_z_nas_4 Spotkanie otworzyła dyrektor Zespołu Szkół nr4 pani Alicja Kasprzak - Żeżuła, która serdecznie przywitała przybyłe na spotkanie grupy wraz z opiekunami. Spotkanie uświetnili swoją obecnością goście honorowi: p. Alicja Grabiec – pełnomocnik ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Patologiom Społecznym Urzędu Miasta Krasnegostawu, p. Anna Wiśniewska – radna Rady Miasta Krasnegostawu, p. Mariola Domalewska – Brodowska dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno – Terapeutycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie oraz p. Danuta Droszcz – wicedyrektor Zespołu Szkół nr1 w Krasnymstawie.

Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na to, że w każdym człowieku drzemią ukryte możliwości i talenty – należy je tylko w sobie dostrzec i rozwijać.

2009_Kazdy_z_nas_1 Impreza miała charakter zabawy integracyjnej. Wszystkie grupy uczestniczące w spotkaniu miały za zadanie zaprezentować swoje talenty wokalne, taneczne, kabaretowe i plastyczne. Najbardziej emocjonujące były konkurencje, w których trzeba było wykazać się zręcznością: napełnianie butelki fasolą , kręcenie koła hula – hop, malowanie ustami i budowanie wieży z pudełek.

2009_Kazdy_z_nas_2

Dużym zainteresowaniem publiczności cieszyła się również konkurencja „Muzyczna loteryjka”, w której uczestnicy musieli zaprezentować się w różnych rodzajach tańca. Konkurencje były przeplatane wspólną nauką pląsów przygotowanych przez harcerki. Kulminacyjnym punktem programu był pokaz mody, w którym uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować się w kreacjach estradowych.

Spotkanie upłynęło w ciepłej atmosferze oraz dostarczyło nam wielu miłych wrażeń. Dzieci i młodzież świetnie się bawiły, każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom oraz cenne nagrody rzeczowe w tym m.in. sprzęt RTV.

Sponsorami nagród dla uczestników imprezy byli: Urząd Miasta w Krasnymstawie oraz OSM Krasnystaw, którym bardzo serdecznie dziękujemy

2009_Kazdy_z_nas_5 2009_Kazdy_z_nas_72009_Kazdy_z_nas_222009_Kazdy_z_nas_11

2009_Kazdy_z_nas_122009_Kazdy_z_nas_132009_Kazdy_z_nas_14

2009_Kazdy_z_nas_082009_Kazdy_z_nas_092009_Kazdy_z_nas_102009_Kazdy_z_nas_21

2009_Kazdy_z_nas_152009_Kazdy_z_nas_162009_Kazdy_z_nas_17

2009_Kazdy_z_nas_182009_Kazdy_z_nas_192009_Kazdy_z_nas_20

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone