Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

10 edycja programu "Zachowaj Trzeźwy Umysł" ruszyła!
Wpisany przez Administrator
piątek, 09 kwietnia 2010 18:42


1 kwietnia ruszyła 10, jubileuszowa, edycja Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy Umysł".
W działaniach profilaktycznych biorą udział uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie ponad 1000 gmin w całym kraju. W tym roku organizatorzy przygotowali bardzo bogatą ofertę propozycji konkursowych, działań sportowych i kulturalnych.

Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego włączenia się w działania profilaktyczne. Czekamy na Wasze pomysły i liczymy na udział wszystkich uczniów w konkursach, rajdach i zawodach sportowych.

O wszystkich planowanych i zrealizowanych w naszej szkole przedsięwzięciach będziemy informować na bieżąco na stronie naszej szkoły. Szczegółowych informacji udzielą wychowawcy klasy.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkołydo udziału w konkursach organizowanych w ramach  kampanii

„Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2010!

Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród!!!

Szkoła podstawowa:

 

„Dwa kółka” – waszym zadaniem jest odpowiedzieć na pięć pytań dotyczących kolarstwa . Pytania znajdziecie na specjalnych ulotkach, na których dodatkowo podacie swoje dane. Konkurs trwa do 30 maja 2010 r. Wśród poprawnie wypełnionych ulotek organizatorzy wylosują zwycięzców, którzy otrzymają: komputerowe gry edukacyjne, liczniki rowerowe, kaski rowerowe, rowery.

„Życzę sobie” – konkurs plastyczno – literacki polegający na stworzeniu pracy plastycznej w formie pocztówki, na której należy przedstawić swoje życzenia i marzenia (kim chcielibyście zostać, co chcielibyście osiągnąć, o czym marzycie?). Zastanówcie się, jak wyglądałaby kartka, którą powiesilibyście sobie nad łóżkiem, by móc codziennie na nią patrzeć i która dopingowałaby was do realizacji marzeń! Konkurs trwa do 30 maja bieżącego roku. Do wygrania fantastyczne nagrody: gry komputerowe, odtwarzacze MP3, wieże stereo, laptopy.

Gimnazjum:

„Na dwóch kółkach”waszym zadaniem jest odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących kolarstwa. Pytania znajdziecie na specjalnych ulotkach, na których dodatkowo podacie swoje dane. Konkurs trwa do 30 maja 2010 r. Wśród poprawnie wypełnionych ulotek organizatorzy wylosują zwycięzców, którzy otrzymają: komputerowe gry edukacyjne, liczniki rowerowe, kaski rowerowe, rowery.

„Życzę Tobie” – konkurs plastyczno – literacki polegający na stworzeniu pocztówki, którą chcielibyście przesłać swojej przyjaciółce lub przyjacielowi. Pomyślcie, czego życzycie tym osobom, do jakich wspólnych wydarzeń z przeszłości chętnie wracacie, spełnienia jakich marzeń życzycie swoim przyjaciołom. Konkurs trwa do 30 maja bieżącego roku. Do wygrania fantastyczne nagrody: gry komputerowe, odtwarzacze MP3, wieże stereo, laptopy.

„Szukamy Młodych Mistrzów” – konkurs adresowany jest do młodych i zdolnych ludzi z pasją (a takich w naszej szkole z pewnością  nie brakuje) prowadzących  własną stronę www lub bloga, którzy wykonali ją samodzielnie lub przy pomocy ogólnodostępnych narzędzi. Ocenie podlegają kwestie techniczne, graficzne, treść strony oraz jej temat. 20 najciekawszych prezentacji spełniających określone kryteria wejdzie do ścisłego finału. Spośród nich jury wyłoni 5 zwycięzców, którzy otrzymają stypendium w wysokości 1500 złotych.

W jaki sposób zgłosić (istniejącą już!) stronę do konkursu? – informacji udzielą psycholog lub pedagog.

 Uwaga, prac nie wysyłamy samodzielnie!

Prace plastyczno – literackie podpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, klasą i z podaną nazwą szkoły oddajemy wychowawcy lub składamy w gabinecie psychologa i pedagoga. Wszystkie prace zostaną opieczętowane i wysłane jedną paczką do organizatora.

 Bliższych informacji szukajcie na stronie

www.trzezwyumysl.pl

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone