Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Z kopyta kulig rwie…
Wpisany przez Administrator
wtorek, 02 lutego 2010 21:35

Kulig_2010_4Uczniowie naszej szkoły postanowili wykorzystać zimową pogodę i wraz ze swoimi wychowawcami zorganizowali aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

 

Na dobry początek, 18 stycznia klasa VI c wraz z wychowawczynią p. Anitą Iwanicką, wyjechała do Leśnictwa Namule. Uczniowie wzięli udział w kuligu. Nie zabrakło też „walki” na śnieżki i spacerów po lesie. Na pełne wrażeń dzieci w leśniczówce czekała gorąca herbata i pizza. Czas spędzony aktywnie na świeżym powietrzu zaowocował dobrym nastrojem i chęcią powtórzenia wyjazdu na zimowe szaleństwa.

20 stycznia tę samą leśniczówkę odwiedziła klasa Va pod opieką p. Katarzyny Pocińskiej. Oprócz tradycyjnej przejażdżki saniami, wiele frajdy dostarczyły dzieciom przejażdżki quadem -  pod opieką rodziców oraz wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Tydzień zimowych atrakcji zakończyła klasa Ic gimnazjum, która 21 stycznia wraz z wychowawczynią p. Dominiką Kura, wybrała się na kulig  do Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego. Podczas wycieczki uczniowie odwiedzili Zespół Pałacowo- Parkowy, źródełko św. Jana oraz ruiny zamku w Orłowie Murowanym. Dużą atrakcją dla uczniów była możliwość sprawdzenia swoich sił w jeździe na sankach. Mroźna pogoda nie zniechęciła uczniów, mogli ogrzać się przy ognisku, napić gorącej herbaty i zjeść upieczoną kiełbaskę.

Wyjazdy nie byłyby tak udane, gdyby nie zaangażowanie i pomoc rodziców. Wychowawcy dziękują wszystkim, którzy umożliwili zorganizowanie kuligów.

Kulig_2010_1Kulig_2010_2Kulig_2010_3

Kulig_2010_5Kulig_2010_6Kulig_2010_7

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone