Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Akcja "Twój Dar Serca Dla Hospicjum" rusza po raz trzeci
Wpisany przez Administrator
czwartek, 24 marca 2011 17:36

Dnia 21 marca 2011 r. już po raz trzeci wystartuje akcja „Twój Dar Serca dla Hospicjum”. W szkołach całego województwa lubelskiego będą zbierane datki na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Organizatorem i koordynatorem akcji jest Hospicjum im. Małego Księcia oraz Liceum i Gimnazjum Sobieskiego, a patronat honorowy nad akcją objęła Wicewojewoda Lubelski Henryka Strojnowska oraz Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz.

Po raz trzeci nasza szkoła włącza się do akcji. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji zebraliśmy 1404,15zł, w drugiej – 1042,38zł. W roku ubiegłym zostaliśmy wyróżnieni za wkład w akcję i reprezentantka klasy IIIb Monika Słotwińska uczestniczyła w wycieczce do Brukseli zorganizowanej przez posłankę prof. Lenę Kolarską-Bobińską.

Od poniedziałku (28.03) przez dwa tygodnie będziemy zbierać datki pieniężne do specjalnej puszki, a także zorganizujemy loterię fantową, z której dochód przeznaczymy na rzecz hospicjum. Prosimy o przynoszenie fantów na loterię (maskotki, książki, przybory szkolne, słodycze itp.) do organizatorów (Dorota Brodzik – sala 33, Piotr Galiński – gabinet psychologa).

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji. Liczymy na was!!!

 

 Dorota Brodzik

dar_serca

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone