Działania profilaktyczne
Jestem Bezpieczny - Etap Powiatowy
niedziela, 22 maja 2011 06:36

Jestem_Bezpieczy_-_VII_Etap_Powiatowy_2

20 maja w hali sportowej MOSiR w Krasnymstawie odbył  się VIII powiatowy finał konkursu wiedzy prewencyjnej "Jestem bezpieczny". Do konkursu zakwalifikowało się 10 drużyn z całego powiatu. W finale, Krasnystaw reprezentował zespół złożony z uczniów klas IV, V i VI naszej Szkoły Podstawowej nr4.

„Papierosy? – to nie dla mnie!”
wtorek, 17 maja 2011 18:57

W kwietniu został rozstrzygnięty profilaktyczny  konkurs plastyczny pod hasłem „Papierosy? – to nie dla mnie!”. Konkurs jest organizowany w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". W dniu dzisiejszym laureaci zostali nagrodzeni.

Święto Niezapominajki
wtorek, 17 maja 2011 17:46

Niezapominajka_2011_03Dnia 16.05.2011r.  w naszej szkole,  jak co roku, odbył się apel ekologiczny dla uczniów klas IV –VI szkoły podstawowej z okazji „Święta Polskiej Niezapominajki”.

SZKOLNY TURNIEJ EKOLOGICZNY
czwartek, 28 kwietnia 2011 00:00

Szkolny_Turniej_Ekologiczny_2011_05

W dniu 28 kwietnia br. w naszej szkole odbył się SZKOLNY TURNIEJ EKOLOGICZNY. Adresowany był, jak co roku, do uczniów klas pierwszych gimnazjum. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi.

Zimowisko
wtorek, 25 stycznia 2011 18:36

Zimowisko_2011__60W dniach od 17 do 21 stycznia br. w naszej szkole odbyło się zimowisko. Brało w nim udział 24 dzieci z klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum.  Opiekę  nad uczniami sprawowali nauczyciele: K. Sadło, D. Szewczak i A. Iwanicka.

Ferie w szkole 2011
czwartek, 13 stycznia 2011 21:04

ZAJĘCIA ORGANIZOWANE PRZEZ NAUCZYCIELI W CZASIE FERII

DLA UCZNIÓW ZESPÓŁU SZKÓŁ NR 4  IM. JANA PAWŁA II W KRASNYMSTAWIE

Teatr profilaktyczny
piątek, 19 listopada 2010 08:53

Nie_drecz_mnie1W dniu 17 listopada gościliśmy w naszej szkole aktorów z Teatru „Kurtyna”  w Krakowie, którzy wystawili inscenizacje poświęcone profilaktyce uzależnień i przemocy.

Podsumowanie ZTU - inauguracja Żyj Normalnie
środa, 27 października 2010 18:43

ZTU_podsum-084927 października odbyło się  podsumowanie działań i konkursów prowadzonych w naszej szkole w ramach X, jubileuszowej kampanii  profilaktyczno – edukacyjnej „Zachowaj trzeźwy umysł 2010”. Spotkaniem z dzielnicowym  zainaugurowana została kolejna edycja programu prewencyjnego dla uczniów klas V - „Żyj normalnie”.

"Radosna szkoła" - w szkole będzie plac zabaw
wtorek, 24 sierpnia 2010 16:33

radosna_szkolaW naszej szkole trwają prace związane z utworzeniem szkolnego placu zabaw. Większość prac jest już na ukończeniu. Obiekt sportowo - rekreacyjny powstaje w ramach rządowego programu "Radosna szkoła" przy współudziale finansowym Burmistrza Miasta Krasnystaw.