Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

"Radosna szkoła" - w szkole będzie plac zabaw
Wpisany przez Administrator
wtorek, 24 sierpnia 2010 16:33

radosna_szkolaW naszej szkole trwają prace związane z utworzeniem szkolnego placu zabaw. Większość prac jest już na ukończeniu. Obiekt sportowo - rekreacyjny powstaje w ramach rządowego programu "Radosna szkoła" przy współudziale finansowym Burmistrza Miasta Krasnystaw.

Całkowity koszt wyniesie ok. 230 000. zł, z czego połowę sfinansuje krasnostawski Samorząd, połowa zaś pochodzić będzie z budżetu państwa. Plac zabaw umożliwi młodszym dzieciom podejmowanie aktywności fizycznej w sposób pozwalający rozładować napięcia emocjonalne i fizyczne, wynikające z możliwego ograniczenia spontanicznej aktywności w trakcie zajęć prowadzonych w klasach. Będzie duży, nowoczesny i bezpieczny. Służyć będzie najmłodszym uczniom i ich nieco starszym kolegom (urządzenia przystosowane są  dla uczniów do 12 r.ż). Otwarcie planowane jest w połowie września.

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone