Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Papierosy? – to nie dla mnie!”
Wpisany przez Administrator
wtorek, 17 maja 2011 18:57

W kwietniu został rozstrzygnięty profilaktyczny  konkurs plastyczny pod hasłem „Papierosy? – to nie dla mnie!”. Konkurs jest organizowany w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". W dniu dzisiejszym laureaci zostali nagrodzeni.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie w formie plakatu przedstawić  kolegom i koleżankom, negatywne skutki palenia papierosów, spróbować przekonać osoby uzależnione od nikotyny, aby zerwały z nałogiem, pokazać, że palenie papierosów jest „niemodne” albo  zaproponować alternatywne formy ciekawego spędzania czasu wolnego, z dala od dymu tytoniowego.

Do konkursu zgłoszono ponad 50 prac uczniów z klas IV– VI SP. Komisja oceniająca prace nie miała łatwego zadania, gdyż poziom wszystkich prac był bardzo wysoki. Wybrano 5 najciekawszych prac, które zostały nagrodzone. 2 prace były wykonane przez zespoły uczniów. Nagrody w postaci akcesoriów komputerowych dla zwycięzców ufundował Urząd Miasta, który zawsze chętnie wspiera wszelkie inicjatywy związane z profilaktyką, zdrowym stylem życia oraz bezpieczeństwem wszystkich uczniów.

Laureatami konkursu zostali:

Dominika Galińska z  Kl. IV b

Justyna Wójtowicz  z  Kl. VI a

Paulina Piętal z  Kl. VI a

Adrianna Sawa   z Kl. VI a

Karolina Kowalska z  Kl. VI a

Sylwia Nosal z Kl. VI c

Agnieszka Chwiejczak  - Kl. VI c

Wicedyrektor szkoły, Barbara Huszcza, w imieniu Burmistrza Miasta wręczyła wyróżnionym uczniom dyplomy i ufundowane nagrody.

Papierosy_-_to-nie-dla-mnie-2011-1

Laureatom serdecznie gratulujemy i wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone