Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Jestem Bezpieczny - Etap Powiatowy
Wpisany przez Administrator
niedziela, 22 maja 2011 06:36

Jestem_Bezpieczy_-_VII_Etap_Powiatowy_2

20 maja w hali sportowej MOSiR w Krasnymstawie odbył  się VIII powiatowy finał konkursu wiedzy prewencyjnej "Jestem bezpieczny". Do konkursu zakwalifikowało się 10 drużyn z całego powiatu. W finale, Krasnystaw reprezentował zespół złożony z uczniów klas IV, V i VI naszej Szkoły Podstawowej nr4.

Uczniowie brali udział w trzech konkurencjach: prezentacji szkoły i bezpiecznego hasła, plakatu oraz w konkursie wiedzowym. Po bardzo wyrównanej walce, po laur zwycięzcy sięgnęli uczniowie ze szkoły w Kraśniczynie. Nasza  drużyna, w ostatecznej kwalifikacji  zajęła 4 miejsce. Cieszymy się bardzo, bo dla wszystkich uczestników konkurs był świetną okazją do poszerzenia własnej wiedzy, w tym zapoznania się z przepisami i regulacjami prawnymi związanymi z bezpieczeństwem w codziennym życiu.

Poziom aktorskich popisów w czasie prezentacji, poziom prac plastycznych i wyniki testów były bardzo wysokie. Organizatorzy konkursu zadbali, by nie było drużyn przegranych, tak więc niezależnie od dyplomów i pucharów, każdy członek drużyny otrzymał także atrakcyjną nagrodę indywidualną. Sponsorem nagród dla naszej szkoły był Burmistrz Miasta Krasnystaw – dziękujemy!

Jestem_Bezpieczy_-_VII_Etap_Powiatowy_5Jestem_Bezpieczy_-_VII_Etap_Powiatowy_3Jestem_Bezpieczy_-_VII_Etap_Powiatowy_4Jestem_Bezpieczy_-_VII_Etap_Powiatowy_1

Jestem_Bezpieczy_-_VII_Etap_Powiatowy_6

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone