Laureaci konkursów
Laureaci z ZS nr 4 w Krasnymstawie uhonorowani
wtorek, 28 czerwca 2011 19:35

Podsumowanie_konkursow_przedmiotowych_2Dnia 26 maja 2011 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011.

Finaliści konkursu informatycznego „MYSZKA”
poniedziałek, 20 czerwca 2011 17:35

Dnia 8 czerwca 2011 roku w Urzędzie Miasta Zamość odbyło się uroczyste podsumowanie VII Regionalnego Konkursu Informatycznego „Myszka”.

II Międzyszkolne Zawody Pływackie
poniedziałek, 13 czerwca 2011 21:30

II_Miedzyszkolne_Zawody_Plywackie_111 czerwca odbyły się II Międzyszkolne Zawody Pływackie. Na torach wodnych basenu MOSiR w Krasnymastwie zmierzyli się uczniowie różnych grup wiekowych z krasnostawskich szkół. Wyniki zawodników z naszej szkoły przedstawiają się następująco:

Małe Asy Matematyki
poniedziałek, 13 czerwca 2011 10:39
laur  Dnia 7 czerwca 2011 r.  odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „AS MATEMATYKI” dla klas I – III szkoły podstawowej.

Konkurs "Mistrz Matematyki" rozstrzygnięty!
poniedziałek, 06 czerwca 2011 17:28

Laureaci_mat_i_pol_10W dniu 12 maja 2011 r. w Zespole Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odbył się X Międzyszkolny Konkurs Matematyczny  „Mistrz Matematyki ".

„Siła Słowa”
piątek, 03 czerwca 2011 20:39

Laureaci_mat_i_pol_1130 maja 2011 roku odbyła II edycja Międzyszkolnego Konkursu Frazeologicznego „Siła Słowa”.

Jestem Bezpieczny - II etap za nami!
poniedziałek, 02 maja 2011 21:30

2011_Jestem_Bezpieczny_-_II_etap_128 kwietnia w naszej szkole odbył się II, miejski etap konkursu wiedzy prewencyjnej organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Krasnymstawie – „Jestem Bezpieczny”. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o zagrożeniach i niebezpieczeństwach z jakimi dzieci i młodzież mogą zetknąć się w codziennym życiu,

Są powody do dumy!
niedziela, 17 kwietnia 2011 20:45

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty są  niezmiennie wyznacznikiem pozycji szkoły, pracy uczniów i zaangażowania nauczycieli.

W tym roku Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie może się pochwalić największą liczbą laureatów i finalistów wśród krasnostawskich szkół. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie najlepszych uczniów w woj. lubelskim, m.in.: z języka polskiego i biologii.

Nasi laureaci w konkursie filmowym "Bliżej marzeń"
sobota, 16 kwietnia 2011 18:12

Konkurs_MDKF_1

W piątek, 15 kwietnia, w auli Szkoły Muzycznej w Krasnymstawie odbyło się podsumowanie i gala IX  Powiatowego  Konkursu Filmowego „SPOTKANIE  Z  X MUZĄ – BLIŻEJ  MARZEŃ”. Konkurs pod hasłem „Ślady” realizowany był w ramach zadania Spotkania z Młodzieżowym Dyskusyjnym Klubem Filmowym „Iluzjon” finansowanym ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie.

Egzaminy już za nami :)
piątek, 15 kwietnia 2011 00:00
Przed-egzaminem_z_j_angielskiego_2

W dniach 12-14 kwietnia uczniowie III klas we wszystkich gimnazjach w Polsce przystąpili do egzaminów sprawdzających wiedzę. 12 kwietnia uczniowie rozwiązywali test z wiedzy humanistycznej, 13 kwietnia - z wiedzy matematyczno-przyrodniczej, a 14 kwietnia - z języka angielskiego. Dla pozostałych gimnazjalistów, były to dni wolne od zajęć szkolnych. Trzymamy kciuki za wysokie wyniki, ale pamiętamy, że uczymy sie pilnie do czerwca!

Let's learn English - czyli "twórzmy plakaty" :)
niedziela, 10 kwietnia 2011 15:51

W ostatnim miesiącu, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych zorganizowało konkurs promujący naukę języka angielskiego pod hasłem LET`S LEARN ENGLISH. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV-VI regionu chełmskiego.  Zadaniem uczestników było przygotowanie w formie elektronicznej plakatu z hasłem zachęcającym do nauki języka angielskiego.

„MISTRZ ORTOGRAFII” dla uczniów gimnazjum
środa, 06 kwietnia 2011 19:24

1 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół nr 4 w Krasnymstawie odbyła się także szkolna edycja konkursu „ Mistrz ortografii” dla gimnazjalistów. Konkurs sprawdza znajomość zasad ortograficznych  i interpunkcyjnych w pisaniu.

„MISTRZ ORTOGRAFII” dla uczniów szkoły podstawowej
środa, 06 kwietnia 2011 00:00

1 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odbył się szkolny konkurs - „Mistrz ortografii”, który był adresowany do uczniów klas IV- VI szkoły podstawowej.

Konkurs o bezpieczeństwie rozstrzygnięty!
środa, 09 marca 2011 11:02

2011_Podsumowanie_Konkursu_Bezpieczenstwo_podczas_ferii_118 marca w naszej szkole został rozstrzygnięty profilaktyczny  konkurs plastyczny o tematyce dotyczącej bezpieczeństwa pod hasłem „Bezpieczeństwo podczas ferii”. Do konkursu zgłoszono ponad 100 prac uczniów z klas I – III SP.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>