Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Najlepsze Exlibrisy nagrodzone
Wpisany przez Administrator
wtorek, 26 października 2010 00:00

Nasi_laureaci_w_konkursach_0126 października w sali lustrzanej MDK w Krasnymstawie odbyło się wręczenia nagród dla zwycięzców, którzy nadesłali prace na „Konkurs na Ekslibris” zorganizowany przez Powiatową  Bibliotekę  Publiczną w Krasnymstawie. Konkurs  przeznaczony był dla dzieci i młodzież do lat 18 oraz  uczestników powyżej lat 18. Polegał na wykonaniu pracy plastycznej- projektu ekslibrisu.

 

Wszystkie 24 prace zgłoszone przez 15 osób były opatrzone godłem, dołączono do nich zaklejone koperty z danymi osobowymi autorów. Komisja dokonała oceny prac. Wszystkie spełniały wymogi formalne, miały odpowiedni rozmiar, dotyczyły tematu konkursu  i  zawierały elementy promocji Biblioteki oraz czytelnictwa. Przy ocenie wzięto pod uwagę: zgodność z tematem konkursu, poziom artystyczny pracy, oryginalność, staranność wykonania, rozwiązania kompozycyjne.

Przyznano dwie równorzędne nagrody, które otrzymały :

Paulina Iłowiecka i Katarzyna Matczuk - uczennice naszego gimnazjum

Ponadto komisja postanowiła przyznać wyróżnienia, które otrzymali uczniowie innych szkół.

Zwycięzcom gratulujemy!

Foto i tekst PBP w Krasnymstawie

Nasi_laureaci_w_konkursach_01

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone