Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Moje Miasto Krasnystaw
Wpisany przez Administrator
wtorek, 01 marca 2011 23:59

KDK_Laureaci_konkursu_Moje_Miasto_Krasnystaw_1

            We wtorek 1 marca o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji 617 rocznicy nadania praw miejskich miastu Krasnystaw. Podczas uroczystości, laureaci XI Konkursu Plastycznego i Literackiego "Moje miasto Krasnystaw" odebrali z rąk Burmistrza Miasta p. Andrzeja Jakubca dyplomy i nagrody za najlepsze prace. Wśród wyróżnionych I miejscem  znaleźli się nasi uczniowie:

  1. Julia Strycharczuk          kl. Ib     sp   - praca plastyczna
  2. Szymon Jabłoński         kl. Ia     sp   - praca plastyczna
  3. Mateusz Łukaszczyk      kl. IV    sp    - praca plastyczna
  4. Jagoda Chmiel              kl. IIa gimn.  - praca literacka

             Przypomnijmy, że konkurs organizowany jest tradycyjnie z okazji rocznicy nadania praw miejskich miastu Krasnystaw i skierowany jest do dzieci z krasnostawskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Zadaniem biorących udział w konkursie uczniów krasnostawskich placówek jest przedstawienie legendy o powstaniu miasta Krasnystaw w formie plastycznej bądź też literackiej.

KDK_Laureaci_konkursu_Moje_Miasto_Krasnystaw_4

KDK_Laureaci_konkursu_Moje_Miasto_Krasnystaw_5

KDK_Laureaci_konkursu_Moje_Miasto_Krasnystaw_6

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone