NAGRODZONO ILUSTRACJE NASZYCH UCZENNIC!
środa, 02 marca 2011 10:29

1 marca 2011r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 odbyło się podsumowanie V Powiatowego Konkursu Poezji księdza Jana Twardowskiego.

W kategorii plastycznej  interpretacji wybranego utworu lirycznego poety I miejsce zajęła Weronika Słabek z klasy IIb gimnazjum za ilustrację do wiersza „Żaba”, zaś wyróżnienie otrzymała Katarzyna Żeżuła z klasy IIIb gimnazjum za ilustrację do wiersza „Razem”. Jury oceniało interpretację wiersza, dobór odpowiednich środków artystycznego wyrazu, estetykę wykonania. Uczennice wykonały prace pod kierunkiem pani Magdaleny Nawrockiej.

Poniżej prezentujemy nagrodzone ilustracje:

I_miejsce_W.Slabek

I miejsce - Weronika Słabek z klasy IIb gimnazjum -  ilustracja do wiersza „Żaba”

Wyroznienie_K.Zezula

Wyróżnienie - Katarzyna Żeżuła z klasy IIIb gimnazjum - ilustracja do wiersza „Razem”

Gratulujemy!

M.S.