Let's learn English - czyli "twórzmy plakaty" :)
niedziela, 10 kwietnia 2011 15:51

W ostatnim miesiącu, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych zorganizowało konkurs promujący naukę języka angielskiego pod hasłem LET`S LEARN ENGLISH. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV-VI regionu chełmskiego.  Zadaniem uczestników było przygotowanie w formie elektronicznej plakatu z hasłem zachęcającym do nauki języka angielskiego.

W konkursie udział wzięło prawie 100 uczniów ze szkół podstawowych regionu chełmskiego m.in. z :  Białopola, Chłaniowa, Dubienki, Izbicy, Krasnegostawu , Krupego, Rejowca, Siennicy Nadolnej, , Żółkiewki oraz Chełma.

6 kwietnia  odbyło się wręczenie nagród . Jury wyróżniło trzech uczestników.  I miejsce zdobył Bartosz Michałowski (Zespół Szkół Samorządowych w Rejowcu Fabrycznym);  II miejsce zdobyła Iza Stasiuk ( Zespół Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie) natomiast III miejsce zdobył Bartłomiej Szymański  ( Zespół Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie). Prace laureatów zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami oraz atrakcyjnymi nagrodami.

Laureaci_eng

Izabela Stasiuk - praca konkursowa