Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Egzaminy już za nami :)
Wpisany przez Administrator
piątek, 15 kwietnia 2011 00:00
Przed-egzaminem_z_j_angielskiego_2

W dniach 12-14 kwietnia uczniowie III klas we wszystkich gimnazjach w Polsce przystąpili do egzaminów sprawdzających wiedzę. 12 kwietnia uczniowie rozwiązywali test z wiedzy humanistycznej, 13 kwietnia - z wiedzy matematyczno-przyrodniczej, a 14 kwietnia - z języka angielskiego. Dla pozostałych gimnazjalistów, były to dni wolne od zajęć szkolnych. Trzymamy kciuki za wysokie wyniki, ale pamiętamy, że uczymy sie pilnie do czerwca!


Przed-egzaminem_z_j_angielskiego_1Przed-egzaminem_z_j_angielskiego_3Przed-egzaminem_z_j_angielskiego_4
The Day After! - czyli: Po egzaminach :)
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone