Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Jestem Bezpieczny - II etap za nami!
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 02 maja 2011 21:30

2011_Jestem_Bezpieczny_-_II_etap_128 kwietnia w naszej szkole odbył się II, miejski etap konkursu wiedzy prewencyjnej organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Krasnymstawie – „Jestem Bezpieczny”. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o zagrożeniach i niebezpieczeństwach z jakimi dzieci i młodzież mogą zetknąć się w codziennym życiu,

a także rozwijanie postaw umożliwiających zapobieganie niebezpiecznym sytuacjom oraz zapoznanie młodych ludzi z systemem działania służb niosących pomoc w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia.

 

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV – VI  krasnostawskich  szkół. O zakwalifikowanie się do kolejnego, powiatowego etapu walczyły trzy drużyny: uczniowie z Zespołu Szkół nr1,  Zespołu Szkół nr5 oraz reprezentanci Zespołu Szkół nr4.

W skład naszej drużyny weszli:

- Michał Moń – klasa IV a

- Dominika Galińska – klasa IV b

- Małgorzata Chwil – klasa V a

- Wojciech Marucha – klasa V a

- Adrianna Czubacka – klasa VI c

- Bartłomiej Krawiec – klasa VI b.

Uczestnicy konkursu  reprezentujący daną szkołę rozwiązywali test w grupach 3 – osobowych po jednym uczniu z klasy IV, V i VI. Był to test wyboru składający się z 24 pytań. Eliminacje poprzedzone były szkoleniami prowadzonymi przez pracowników Policji, Sanepidu oraz KRUS – u.

Miło nam poinformować, że uczniowie z „czwórki” okazali się najlepsi, zdobywając największą ilość punktów i tym samym kwalifikując się do kolejnego etapu. Już wkrótce, na szczeblu powiatowym reprezentować będą nasze miasto.

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie!

E. G.

2011_Jestem_Bezpieczny_-_II_etap_2

2011_Jestem_Bezpieczny_-_II_etap_3

2011_Jestem_Bezpieczny_-_II_etap_4

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone