Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Laureaci z ZS nr 4 w Krasnymstawie uhonorowani
Wpisany przez Administrator
wtorek, 28 czerwca 2011 19:35

Podsumowanie_konkursow_przedmiotowych_2Dnia 26 maja 2011 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011.

W uroczystościach uczestniczyli m. in. Lubelski Kurator Oświaty – Pan Krzysztof Babisz, Wicewojewoda Lubelski Henryka Strojnowska, Prorektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego prof. dr hab. Józef Fert, dyrektorzy, nauczyciele oraz laureaci tegorocznych zmagań konkursowych.

W gronie laureatów znalazły się dwie uczennice Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie – Katarzyna Żeżuła (laureatka konkursu polonistycznego i konkursu języka polskiego - krasomówczego) i Dominika Weremko (laureatka konkursu biologicznego). Uczennice otrzymały z rąk Kuratora Oświaty tytuły laureata i nagrody książkowe. Podziękowania otrzymały również: Pani Alicja Kasprzak – Żeżuła - dyrektor szkoły oraz nauczycielki przygotowujące uczennice do konkursu:  Pani Monika Skrzypa i Pani Barbara Huszcza za trud, poświęcenie i zaangażowanie w pracę z młodzieżą.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy dalszych sukcesów (już w liceum Wink )

Podsumowanie_konkursow_przedmiotowych_1Podsumowanie_konkursow_przedmiotowych_3Podsumowanie_konkursow_przedmiotowych_5Podsumowanie_konkursow_przedmiotowych_4

Podsumowanie_konkursow_przedmiotowych_7Podsumowanie_konkursow_przedmiotowych_8

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone