Uroczystości
Oceny wystawione, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 rozpoczynają upragnione wakacje!
czwartek, 07 lipca 2011 07:13

Zakonczenie_roku_w_szkole_podstawowej_1W końcu nadszedł ten wielce oczekiwany dzień – tym bardziej wyczekiwany, że poprzedzony wytężoną całoroczną pracą. 22 czerwca uczniowie klas I – III oraz IV – VI SP wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2010/2011.

Ostatni szkolny dzwonek dla gimnazjalistów z „Czwórki!”
środa, 06 lipca 2011 20:33

Koniec_roku_klas_gimnazjalnych_02„Trzeba chwytać ważne chwile, bo uciekną jak motyle…” pod takim mottem odbyła się 21 czerwca w naszej placówce  ważna uroczystość – zakończenie roku szkolnego 2010/2011 klas gimnazjalnych. Wydarzenie było tym bardziej wyjątkowe, iż dla gimnazjalistów klas III szkolny dzwonek zabrzmiał po raz ostatni.

Dzień Projektów
niedziela, 05 czerwca 2011 17:06

Dzien_projektow

31 maja, w naszej szkole, uczniowie klas II gimnazjum prezentowali własne prace i osiagnięcia podczas zorganizowanego specjalnie dla nich "Dnia Projektów". To ważne wydarzenie w życiu szkoły i interesujący pokaz umiejętności i samodzielności uczniów.

Dzień Prymusa
środa, 16 lutego 2011 11:14

2011_Dzien_Prymusa15 lutego 2011 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Prymusa, który na stałe wpisany jest  w kalendarz szkolnych uroczystości. Ceremonię uświetnił swoją obecnością Burmistrz Miasta Krasnystaw – pan Andrzej Jakubiec oraz Przewodniczący Rady Miasta – pan Edward Kawęcki.

11 listopada - najmłodsi świętują Dzień Niepodległości
środa, 17 listopada 2010 10:51

11_listopada_z_kotylionami_4W dniu 10 listopada 2010 klasy młodsze wysłuchały apelu poświęconego rocznicy odzyskania niepodległości przygotowanego przez uczniów kl. IIIA. Patriotyczne wiersze i piosenki wprowadziły wszystkich w nastrój zadumy i pozwoliły dokładniej poznać historię naszego kraju. Poważny charakter wydarzenia podkreśliły wykonane przez dzieci kotyliony w barwach narodowych.

11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
poniedziałek, 15 listopada 2010 17:53

11_listopada-1--64010 listopada 2010 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy 92 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie mogli obejrzeć montaż słowno – muzyczny oraz projekcje multimedialne przygotowane przez p. Agnieszkę Rybczyńską- Manachiewicz.

Uroczystość 30 -lecia szkoły
środa, 20 października 2010 08:57

Nauczyciele_ZS419 października 2010 roku zapisze się wielkimi literami  w kronice naszej szkoły i  w historii miasta  ze względu na jubileusz naszej szkoły. W tym roku obchodzimy bowiem 30-lecie istnienia szkoły i 5 rocznicę nadania Zespołowi Szkół nr4 imienia Jana Pawła II. Rocznica sprzyja refleksji nad minionymi latami, jest okazją do podsumowań i wspomnień, a takźe spotkań z ludźmi, z którymi łączą nas, nauczycieli,  wieloletnie przyjaźnie i pamięć wspólnie spędzonych  chwil.