Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Uroczystość 30 -lecia szkoły
Wpisany przez Administrator
środa, 20 października 2010 08:57
Spis treści
Uroczystość 30 -lecia szkoły
Goście obecni na uroczystości
Uroczystość - część oficjalna
Uroczystość - część artystyczna
Folder i gazetka okolicznościowa
Wszystkie strony

Nauczyciele_ZS419 października 2010 roku zapisze się wielkimi literami  w kronice naszej szkoły i  w historii miasta  ze względu na jubileusz naszej szkoły. W tym roku obchodzimy bowiem 30-lecie istnienia szkoły i 5 rocznicę nadania Zespołowi Szkół nr4 imienia Jana Pawła II. Rocznica sprzyja refleksji nad minionymi latami, jest okazją do podsumowań i wspomnień, a takźe spotkań z ludźmi, z którymi łączą nas, nauczycieli,  wieloletnie przyjaźnie i pamięć wspólnie spędzonych  chwil.

30-lecie_szkoly-230-lecie_szkoly-330-lecie_szkoly-730-lecie_szkoly-430-lecie_szkoly-530-lecie_szkoly-6

Po uroczystej mszy świętej w kościele pw. św. Franciszka Ksawerego, poczty sztandarowe, zaproszeni goście, rodzice,  młodzież, nauczyciele i pracownicy szkoły udali się do naszej szkoły. Ceremonię w sali gimnastycznej poprzedziło oficjalne  oddanie do użytku placu zabaw dla dzieci, połączone z przecięciem symbolicznej wstęgi i poświęcenie urządzeń i terenu przez ks. prałata Piotra Kimaka.

Plac zabaw dla najmłodszych uczniów wyposażony jest w drabinki, drążki, pomosty, zjeżdżalnie, równoważnie, przeplotnie oraz kolorowe huśtawki. Plac przygotowany do prowadzenia z dziećmi różnych form zajęć ruchowych (np. pokonywania przeszkód, wspinania, czworakowania, przeskoków, przeplotów czy zwisów).

Uroczystego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonali wspólnie: burmistrz Krasnegostawu p.Andrzej Jakubiec, przewodniczący Rady Miasta p. Bogusław Kalinecki, wizytator Kuratorium Oświaty p. Teresa Petla,  przewodniczaca Rady Rodziców p. Alicja Grabiec, wychowawca klasy Ib p. Małgorzata Wróbel oraz uczniowie - przedstawiciele  klas I –III SP Martyna i Piotr

30-lecie_szkoly-4030-lecie_szkoly-4130-lecie_szkoly-930-lecie_szkoly-830-lecie_szkoly-10

Dalsza część uroczystości, którą poprowadzili p. Monika Skrzypa i p. Piotr Galiński,odbyła się w sali gimnastycznej. Po wykonanym „Gaude Mater Polonia” do sali wkroczyły poczty sztandarowe krasnostawskich Zespołów Szkół. 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone